بزرگترین ارزوتون چیه

بزرگ ترین ارزوتون چیه

2 Likes

خوشبختی

3 Likes

تعریف خوشبختی از نطرت چیه

3 Likes

همین که سالم باشی و کنار بچه هات و همسرت بگی بخندی یعنی خوشبختی…همین که بدونی شوهرت هرز نمیپره و هردوتاتون پایبند زندگی هستید یعنی خوشبختی…نظر من اینه

6 Likes

همش راجب شوهر بود که :joy::joy::joy::joy:
منطورم پیشرفت کردن بود نه شوهر داری

1 Like

عزیزم زندگی همینه…هرجقد موفق باشی آخرش بایددازدواج کنی تا به خوشبختی و سعادت برسی…
بعدشم نظر هرکس از خوشبختی یه چیزیه…خیلیا خوشبختی رو تو ثروت میبینن.خیلیا تو علم.خیلی تو خوشگلی و هزاران چیز دیگه

4 Likes

اره خب نطر هرکسی یه چیزه چند سالتونه

3 Likes

۲۳سال

3 Likes

ارزوی من سلامتی و‌خوشبختی خودم‌و‌خانوادمه بزرگترین ارزوم‌اینه

3 Likes

در کنار همسرم خوشبخت بشیم و سلامتی خانواده م و همسر م و خدا ی نی نی سالم بزودی بم بده :heart:

8 Likes

خودم آرزوی خاصی ندارم چون خداوند متعال هر چه خواستم بهم داده .آرزو می کنم که مردم ایران زمینم سعادتمند و عاقبت به خیر شوند.

3 Likes

سلامتی و فقط سلامتی،فقط باید تو شرایط مختلف باشی تا درک کنی سلامتی بزرگترین نعمته و بقیش چه باشه و چه نباشه زندگی رو میگذرونه،وقتی پول داشته باشی سلامتی نداشته باشی ،وقتی همسر و فرزند داشته باشی و سلامتی نداشته باشی لذت هیچکدومو نمیتونی ببری،ولی وقتی تندرست باشی به تنهایی و بدون پول هم میتونی خوش بگذرونیم و خوشحال باشی

8 Likes

اول اینکه بچم سالم بدنیابیاد وبغلش کنیم وصالح باشه،باشوهرم خوشبخت زندگی کنیم وخوشبخت بمونیم تاهمیشه

3 Likes

ان شاالله همه به ارزوهاتون برسین

3 Likes

تن سالم و دل خوش کنار خانوادم .

2 Likes

من بزرگترین ارزوم اینه که شرایط فراهم شه من برگردم توشهرخودم بعدم خدایه دخترسالم بهم بده :heart_eyes:

4 Likes

:sob: :sob:

4 Likes

:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

2 Likes

امدن آقا و تموم شدن دنیا.:hibiscus:

12 Likes

:kiss::kiss::kiss::kiss:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.