فقط عاشقا وارد شن ❤

سلام عشقیا
اول اینکه ولنتاینتون کلی مبارک باشه
دوم اینکه از خدا میخوام همتون همونجایی باشین ک دلتون اونجاست :heart:
اگه نزدیک خانوادتونین روز عشقو برین کنارشون و بهشون تبریک بگین
اگه دورین زنگ بزنین بهشون.
کسی چه میدونه سال دیگه روز عشق کجاییم و در چه حال!
با این بهونه قشنگ(ولنتاین) هم اشتی کنین هم محبت کنین . فرصته خوبیه :heart_eyes::kissing_heart:
مامان برکه عاشششششقتونه دوستای گل من :revolving_hearts:

15 Likes

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 Like

ای جانم عزیزم برای شما و خانوادتون مبارک :heart_eyes::heart_eyes::stuck_out_tongue:

2 Likes

برا شما هم مبارک باشه گلم

1 Like

سپاس خوشگلم روز خودتم مبارکه گلم

2 Likes

مبارکه ولی ولنتاین روز عشق های مخفیه ، یعنی شامل زن و شوهر ، نامزد، دوس دختر و پسر و… نمیشه ، 29اسفند روز عشق هستش

3 Likes

روز عشق ایرانی سپندارمزگان5 اسفند هستش گلم

4 Likes

تقویم نگاه کن 29

1 Like

من هم امروز رو جشن میگیرم هم 5 اسفند رو امروز فقط تبریک گفتیم به هم 5 اسفند هممیریم بیرون یه نهال میکاریم نصفه نیمه اماده اشکردم دانه لیمو رو پارسال تو گلن کاشتم امسال میشه یه سالش میبرم میزارم تو طبیعت البته جایی که دسترسی داشته باشم بهش برا اب دهی

4 Likes

سپندارمزگان هر سال یه روزه گلم 5 اسفندتقویمش قمری نی که تغییر کنه

3 Likes

2 Likes

ما کلا هیچ کدوم رو جشن نمیگیریم کادو هم نمیگیریم نمیدونم چرا با سن کمم از این لوس بازیا خوشم نمیاد خیلی هم عاشقیم و هروقت بی وقت برای هم دیگ کادو میگیریم
نمیدونم مگه عشقی ک داریم رو با این خرسا و پک های ولنتاین نشون میدین خیلیا از این خرس قرمزااز پارسال دارن ولی عشقو دیگ ندارن

3 Likes

عشقاتون پایدارباشه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

گلم نمیشه به لوس بازی تعبیرش کرد درسته ماهم عاشقیم وهر لحظه و هر مکانی عشقمون رو به عم ابراز میکنیم ولی وقتی تو روزش و موقعه اش اون روز رو رمانتیک تر کرد مشکلی نداره لازمم نیست که عروسک اینا باشه یه لبخند از ته دل یه دعای خیر از ته دل یه لب گرفتن عاشقانه که خاص اون لحظه باشه اینا هم همه کادو هستن که به همدیگه تقدیم میکنیم خس اون روز رو جشن گرفتنش یعنی تشکر کردن از تمام لحظات عاشقانه ات من امروز با یه بداهه که نوشتم و یه لب و بوسه از تمام لحضات کنار هم بودنمون تشکر کردم و به راستی که کلی لذت برد و همچنین اقامم با یه بوسه و تشکر از اینکه در تمامی لحظات خوب و بدش کنارش بودم ازم تقدیر کرد و امروز رو با بهترین لحظات برا هم رقم زدیم پس لوس بازی نی
بهتره مواظب باشیم که دیدگاهمون رو به درستی ابراز کنیم این واژه لوس بازی یکم درست نبود خوشگلم

3 Likes

میتونستی بگی من به ابراز عشق تو یه روز خاص اعتقاد ندارم خوشگل من

2 Likes

سلام از ته دلم دعا‌میکنم عشقای پاک نصیب دل خونه هاتون بشه …
دعا میکنم هر زن و مردی دقیقا تو همون خونه ای باشن که دلشون میخواد باشن…
شبا سرشونو با کسی که عاشقشن بزارن رو یه بالش …
دعا میکنم نصفه شبا که پامیشید صورت همسرتونو میبنید از ته دل ذوق کنید …
دعا میکنم کنار همسراتون خدا تن سالم و دلخوش بهتون بده …
دعا میکنم قدر همو بدونید همیشه پشته هم باشید چون الان خیلی زندگی تو این شرایط اقتصادی سخت شده…
دعا میکنم واستون کنار کسی موهاتونو سفید کنید که وقتی به قبل فکر کردید بگید ارزششو داشت …
دعا میکنم بچه ها کسیو بزرگ کنید که هرروز نگاش کنید بگید خوشحالم از اینکه از تو دوتا دارم …
عشقاتون پایدار همسران ایرانی :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart::heart::heart::heart:

4 Likes

من تسلیمم :joy:

2 Likes

چه اشکالی داره ادم این روزارو بهونه کنه واسه اشتی؟؟ واسه ابراز محبت؟؟
واسه نزدیک تر شدن ب هم؟
حالا یا ولنتاین باشه یا عید باشه یا هرچی!

3 Likes

سلام به همه ی عشقولیاروزعشق مبارک باشه من دیروزکادوموبه شوهرم دادم طاقت نیاوردم امروزشه :sweat_smile:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.