راهکار برای زیاد شدن شیر

سلام عزیزانی که تجریش دارن واسه اینکه شیرم زیاد وپر چرب بشه چی بخورم اگه کارساز بگید بمنم…‌.چون بچه ام شیر میخوره بعدش‌سینمو‌‌پس‌میزنه بعد‌پنج‌دیقه کلا دوتا مشتش تو دهنش میکنه باولع‌میخوره‌اخه چرا کسی هست‌تجربش‌داشته

1 Like

من شنیدم رازیانه و زیره شیر زیاد میکنه. خودم از امشب شروع کردم نمیدونم جواب میده یا نه

1 Like

سلام من تخمه را شنیدم شیر پر چرب می کنه البته انگور شیر فو ق العاده زیاد میکنه شلغم هم شیر زیاد میکنه قطره شیر افزا میتونی از داروخانه تهیه کنی اونم عالی

فندق هم شیر رو چرب میکنه

رازیانه عالیه من میخورم قطره شیرافزاهم خوبه ابگوشت خوبه سوپ جو…دلستر…

1 Like

خرما و ماهی و قطره شیر افزا و رازیانه خیلی خوبن

عزیزم رازیانه رو بشور بعد تو قوری دم کن بخور …خیلی خوبه

ماهی. برنج. ابگوشت. خرما. دلستر. ابمیوه های طبیعی.اجیل. رازیانه اگه بچت پسره زیاد نخور. میگن خوب نیست. من اینارو شیرم خوبه سیر میشه پسرم… البته وقتی خوراکم کم باشه شیرمم کم میشه…
ولی دست خوردن نشانه گرسنگی نیست،پسر منم پستونک نمیگیره بجاش دستش و میخوره بیشتر برا بازی و وقتی خوابش میاد میخوره.

کاهو خیلی خوبه
سبزی ریحون هم شیرا خوشمزه میکنه

دلستر.بدون طعمش البته.
زیره رازیانه و زنجفیل گرمیجات هستند اگر بچه پسره و روزهای اول زایمان هستی بهتره مصرف نکنی چون امکان زردی نوزاد رو داره.
ماهی هم خیلی خوبه.

بهترین چیز آبگوشت البته بستگی داره چون بعصیا شیرشون با سبزیجات زیاد میشه ابجیم شیرش با کاهو و اسفناج …دلستر و سوپ هم خوبه عدسی هم میگن خوبه ولی نفاخ هست دیگه

منم شنیدم دوغ و دلسترو نسکافه خیلی شیرو زیاد میکنه البته صحت داره یا نه نمیدونم شنیدم که میترکونه ‌…

همه این ها رو که دوستان گفتن امتحان کن ببین با کدومش شیرت زیاد تر میشه. چون برای هر کسی متفاوته.
ماکارونی هم شنیدم شیر رو خیلی زیاد می کنه.

تمام اينايي كه بچه ها گفتن عاليه و البته ماكاروني هم خوبه
اما اصل كار آرامشههههه
اصلا به اين كه شيرت كمه يا مقوي نيست فكر نكن
آرامش داشته باش و اعتماد به نفس
همين شيرتو زياد ميكنه
هرچي بري توي فكر شيرت، بدتر ميشه

1 Like

در ضمن آبگوشتم اونيكه توش نخود و لوبيا ميريزن نفاخه
من گوشت رو با كمي پياز تفت ميدم و با يدونه سيب زميني ميزارم بپزه آخرشم نمك ميريزم فقط
آبشو سر ميكشم
گوشت و سيب زمينيشم با نون ميخورم
عاليه

3 Likes

اره یادم رفته بود بگم ابگوشت یعنی اب و گوشت و پیاز و سیب زمینی

رازیانه روازکی بایدبخوری من الان فردا۳۹هفته ام تموم میشه یعنی میتونم بخورم یانه بعدزایمان بخورم

نه عزیزم رازیانه برا بعد زایمانه
سعی کن تا قبل زایمان چیزی نخوری

1 Like

ابگوشت .خرما.عرق رازیانه.دلسترشیرین.چایی…غذاهای ابکی.سیب.ایناشیرو زیادمیکنن…ولی برای پرچرب شدن کنجد شیرو پرچرب میکنه ولی خوردن بیش از حدش خطرناکه خیلی خطرناکه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.