روز زن❤❤❤❤❤❤❤

سلام خوبید…کیا مث من تبریک ولنتاین و روز زن نشنیدن از شوهرشون…هیچوقت مناسبتارو بهم تبریک نمیگه…چندین بار ازش خواستم که بهم تبریک بگه یا یه شاخه گل برام‌بخره هزینه ای نداره که…بهش میگم به این چیزا احتیاج دارم‌ولی توجهی نمیکنه…دلم‌گرفته.:pensive::pensive::pensive::pensive:

8 Likes

کسی نیست.:pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Like

اشکال نداره گلم
اگر ادمیه ک بهت محبت میکنه و قدرتو میدونه اشکال نداره ک روزا و مناسبتارو یادش میره

3 Likes

بعضی ادما اینطوری هستن
بخصوص مردا

4 Likes

شما خودت تبریک بهش میگی مناسبتا رو ؟؟بعضیا حتما باید اموزش ببینن
به جای اینکه بهش بگی برام بخر خودت که بیرون میری برا خودت یه شاخه گل بگیر بعد بگو گل برای گلی که هبچکس بهش تبریک نگفت. اینجوری خجالت زده میشه :joy::joy::joy:شوخی میکنم

1 Like

سلام عزیزم.منم مثل شما هستم.اما خیلی چیزهای دیگه دارم و دیدم ازش که واقعا کادو و به یاد موندنش برام خیلی خیلی بی ارزشه.

سلام. شوهره منم نمیگه. من خودم امشب پیام دادم گفتم ولنتاین مبارک اونم در جواب کلی بوس و قلب فرستاد. شما تبریک بگو چه اشکال داره؟

3 Likes

و بی اهمیت

گلم با عشق بازی و لوندی تو زمان هایی که میخواید باهم باشید و احساساتش تحریکه قطعا حرف میزنید زمان معاشقه تو اون تایم ها ازش تقاضا کن منظورم از معاشقه سکس نیست کلم منظورم احساسات ثبل سکسه

1 Like

من براش ادکلن خریده بودم امروز دادم.خیلی وقت بود هیچی نخریده بودم براش انقدر ذوق کرد مثل بچه ها شده بود:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

من همیشه برام کیک و کادو و سوپرایز و…‌ حتی جدا از مناسبتها هم برام کادو میخره سوپرایز میکنه منم براش همین طورم تو هم برای شوهرت کادو بخر تبریک بگو تا اونم ب مناسبتها اهمیت بیشتری بده

2 Likes

اصلا ولنتاین چی چی هست؟
یکی برای منم بگه یاد بگیرم.

3 Likes

ولنتاین بهونه اس واسه اینکه یادمون باشه به همدیگه کادو بدیم و عشق بورزیم

3 Likes

چرا اسم گپه این جوریه

3 Likes

عزیزم غصه کادو و تبریک رو نخور .اگه اون به مناسبتها اهمیت نمیده تو هم روز مرد و تولدش بهش اهمیت نده
بیخیال
هیچ چیزی از خودت مهم تر نیست. به خودت اهمیت بده و منتظر تبریک اون نباش .والا این مردا ما زنا رو پیر کردن با این اخلاقاشون
گپی رو هم که میزنی نمیشه پاک کرد.من خانم حکیمی رو تگ میکنم ببینم ایشون میتونن پاکش کنن
@hakimi

2 Likes

خوب تبریک نگن چ کاریه بشینی غصه بخوری خیلیا ازاین اخلاقا ندارن من شوهرم تبریک نگفته کادوهم نگرفته دلیل نمیشه که نخانمون بعضی مردا تویه این فازا نیستن

2 Likes

آره بابا .شوهر منم تو این فازا نیست .خودم کادوهامو انتخاب میکنم همیشه :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Like

IQ هم میدونی چیه؟

2 Likes

الان مثلا این مطلبو چرا فرستادین ؟!

1 Like

منم شوهرم اهل این برنامه ها نیست ولی غصه نمیخورم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.