کمپین گزارش بدرفتاری ماما و دکتر و پرستار

سلام دوستان
خیلی گپا و حتی بیرون گپا از ادمای اطرافمون راجب بدرفتاری و بددهنی پرسنل بیمارستان نسبت به زائو شنیدم
بیاین بهم قول بدیم اگه موقع زایمان چنین رفتارای نامناسبی باهامون شد
ساده از کنارش نگذریم و به حراست و الخصوص رئیس بیمارستان و یا حتی جانشینش حتما اطلاع بدیم
تا بیشتر و بهتر مراقب رفتارشون با یه زن زائو
که تو اون لحظه فقط به مهر و توجه و کمک احتیاج داره باشند.
من اگه گزارش ندم و بگذرم این ظلم رو در حق هم جنس خودم کردم
لطفا به اطرافیانتونم هم اطلاع بدین که کوچکترین بدرفتاری و بی احترامی رو حتما گزارش بدند.
بطبع طرف موقعیت شغلیش براش مهمه
و حواسشو برای دفعات بعد بیشتر جمع میکنه.
خواهشن از کنار این موضوع ساده نگذرید
چون قطعا خیلیا مجدد میخوانند گذرشون انشالله فقط برای زایمان به بیمارستان بیافته.
پس با هیچکس رودربایسی نداشته باشین
دارید پول میدید وظیفشونه بهتون رسیدگی کنند.

24 Likes

حرفتون کاملا صحیحه اما سیستم پزشکی ایران طوری نیس که حق به مریض یا زائو داده بشه، دور از جون همتون مادربزرگم سرطان مغز استخون داشتن و اوج بیماریشون توی ایام عید بود خدا میدونه که اون روزا ما چی کشیدیم؛وقتی یادش میافتم حالم خراب میشه،پرسنل بی مسئولیت و بی ادب،مادربزرگ من فوت شدن بعد از مرگشون ما شکایت کردیم به خاطر اینکه به موقع رسیدگی نشد بهش چندین ماه هم دوندگی کردیم اما متاسفانه هیچ فایده ای نداشت

5 Likes

توی مملکت ما هیچ چیز سر جای خودش نیست،مخصوصا بیمارستان و مطبای دکترا،متاسفانه همه ی آدما به شکل پول دیده میشن،البته دکتر با انصاف و وظیفه شناس هم داریم اما خیلی کم

6 Likes

بد رفتاری فقط مخصوص پزشک و ماما و پرستاره؟
یعنی تو جامعه ای که ما زندگی می کنیم هیچکس بدرفتار و بی مسئولیت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7 Likes

من به عنوان یه پرستار کوچیک تو این جامعه به شخصه هیچ وقت برای مریضم کم نذاشتم.
اتفاقا اون دورانی که توی بخش زنان و زایمان کار میکردم دلسوزانه با مادرا رفتار میکردم.
همه آدما مثل هم نیستن.

10 Likes

اصلا اینطوری نیست،من دقیقا به این موضوع اشاره کردم که ادمای با وجدان هم بینشون هستن اما انگشت شمارن،به نظر من پرستار با دکتر جنبه اش خیلی فرق داره،چون به پرستارا رسیدگی درستی نمیشه اما دکتری که قسم میخوره ولی به قسمی که میخوره پایبند نیست هیچ حرفی برای بی مسئولیتیش باقی نمیذاره

5 Likes

خداروشکر که اینطور هستی،دعا میکنم همه جای مملکتمون پر شه از ادمای با مسئولیت و با وجدان

5 Likes

من اینجا و جاهای دیگه دیدم چقدر ادما به هم راحت توهین میکنن بی احترامی به مادرشوهراشون.
ولی خودم هیچ وقت اجازه ندادم به خودم به مریض و حتی خانوادش که شاید اومدن به ما فحش هم دادن بد دهنی کردن توهین کنم.
چون می دونم اونا توی موقعیت خوبی نیستن.
الان اوضاع روحی خوبی ندارن و الانه که نیاز به کمک ما دارن.

7 Likes

فدای تو :rose::rose:

4 Likes

نه عزیزم ناراحت نشو؛توی هر صنف و شغلی همه مدل آدمی هست،اما توی مملکت ما بیمارستانای دولتی و بعضی از بخشا واقعا به مریض بی احترامی میشه،دقیقا حرفی که شما میگی که هیچ وقت توهینی نکردین برعکس بعضی جاها به مریض خیلی راحت بی احترامی میشه،و نظر شخصی من روی همه ی کادر پزشکی نبود،انسان با وجدان مثل شماهم زیاد داریم

4 Likes

حالا می بینم کمپین برای گزارش بد رفتاری پرستار و پرسنل پزشکی تشکیل میدن.
اخه پرستار بدون دستور پزشک آبم نمی تونه بخوره.
پرستارایی که من دور و برم دیدم عاشقانه و مسئولانه برای بیمار کار انجام میدن.
چون من پرستار ماما و پزشک بد ندیدم شاید الان یکم حساس شدم.
من خودم به خاطر پول کار نمیکنم حتی یه ریال از حقوقم و استفاده نکردم.
هر روز با عشق میرم سر کار و با عشق مضاعف برمیگردم خونه.
خیلی متاسفم وقتی می بینم که دید آدمای جامعه چقدرنسبت به پرستارا بد شده… :pensive::pensive::pensive:
تمام خستگی امروزم توی تنم موند :neutral_face::neutral_face:

6 Likes

نه فاطمه جان ناراحتی معنا نداره دیگه.
این دید عوض نمیشه.
الانم که این حرفا رو زدم کلی از دوستان میان و نقد میکنن حرفامو.
چون میگذرد غمی نیست …

2 Likes

الهی :heart_eyes:خسته نباشی عزیزم،گاهی وقتا یه تعداد آدما باهم جمع بسته میشن،به قول قدیمیا چوب تر و خشک با هم میسوزن، واسه همین شما ناراحت شدین،من خودم به شخصه از شما و امثال شما ممنونم که به وظیفه ی انسانی خودتون عمل میکنید،من ازت عذر خواهی میکنم عزیزدل :heart:

3 Likes

عزیز دلم قربونت برم شما چرا عذر خواهی کنی.
شما برام خیلی عزیزی مثل خواهر کوچیک ترم.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 Likes

خداحفظت کنه هم واسه خونوادت هم واسه جامعه،ممنونم عزیزم،شما برای من قابل احترامی :heart_eyes: :heart: :rose:

2 Likes

خسته نباشی عزیزدلم خداقوت:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

اینم قبول دارم که همه جا ادمای خوب و بد داره.
من خودم وقتی زایمان کردم با وجود اینکه از پرسنل بودم.
پرسنل اون موقعی که من بستری بودم خیلی رسیدگی نکردن.حتی رگ خراب داشتم سرمم نمیرفت.
نوزادم نمی تونست شیر بخوره. درد داشتم مسکن نمیدادن.
منم می تونستم برم شکایت کنم ولی این کارو نکردم گذاشتم پای کار زیاد و پرسنل کم.
همه گفتن شکایت کن تو که پرسنلی حرفت قبول میکنن.
ولی گفتم میگذرم بیخیال.
گذشتم به همین سادگی …

4 Likes

قربونت برم فاطمه عزیزم :bouquet::bouquet::bouquet:

2 Likes

فدای تو عزیزم :rose::rose:

1 Like

ببینید همه مثل هم نیستن
ادمای خوب و پرسنل دلسوز هم پیدا میشن
ولی خوب قطعا رئیس بیمارستان وقتی ببینه اسم پرسنل بیمارستانش داره بد در میره حتما باهاشون برخورد میکنه
چون بهرحال داره از طریق مراحعه کنند کسب درامد میکنه.
بهترین درامد هم مربوط به بخش زنان و زایمانه
چون بعدش درامد جانبی هم داره براشون
مثل دستگاه های nicu و دستگاههای مهتابی برای زردی بچه.

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.