روز مادر و تبریک به مادرشوهر

سلام دوستان
یه سوال دارم و راهنمایی میخوام ازتون لطفااااا
اگه مادرشوهرتون زندگی رو با کاراش و تفرقه افکنی هاش به کامتون چندین سال زهرمار کرده و هنوزم بدی هاشو ادامه میده با بدترین روشها
بازم روز مادر که چند روز دیگه هستش بهش تبریک میگفتین؟

6 Likes

سلام اگه میدونی تو زندگیت مشکل درست میشه و واسه شوهرت مهمه زنگ بزن اگر که نه زنگ نزن

3 Likes

شوهرم به رو خودش نمیاره
چه زنگ بزنم چه نزنم

2 Likes

خیلی بهم بدی کرده اصلا اسمش که بیاد یا صداشو بشنوم حالم بد میشه

1 Like

منم حالم بد میکنه خیلی بدی کرده بهم ولی ی زنگه دیگه بیشتر که نیست …در حد ی دقیقه ام نمیشه بگو روزت مبارک و تمام…چون ی وقت جلو پسرش زبونش دراز میشه که زنت زنگ نزد بهم تبریک بگه…من پارسال همینکار کردم چون میدونم شوهرم پر میکنه

4 Likes

اگه رفت و آمد دارین. پس روز مادر یه کادو بخر با شوهرت برید واسه تبریک هرچی باشه مادرشوهرته
اگه هم راه دوره زنگ بزن و تبریک بگو .که دو روز دیگه بهانه دستش ندی که بگه عروسم بهم یه تبریک نگفته

4 Likes

ب تظر من جلو شوهرت زنگ بزن…وقتی شوهرت خونه بود بگو راسی زنگ بزنم ب مامانتم تبریک بگم…ک خودتو تو دل شوهرتم جا کنی :smiling_imp:

3 Likes

خدا مادرشوهره بدو از رو زمین بردارررررره که باعثه نابودیه زندگیه پسره خودشون میشه .

منگه فقطططط میسپرم به خدای بالاسرم:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:این چند مدت بچمم هیچی شد هرروزش با استرس گذشت براش …:pensive::pensive::pensive:

8 Likes

خدا همه ی مادرشوهرای بدو به راه راست هدایت کنه :pray:t2:
منم شاید خیلی جاها ازش رنجیده باشمو دلم شکسته باشه اما باز نگاه میکنم میبینم جنبه های مثبتی هم داشته ؛ بعضی کاراشو میزارم پای نادونیش! میگم بالاخره اونم مادره روزای سختیو گذرونده پسرش که خودش بزرگ نشده زحمت کشیده براش،شاید منو دوست نداشته باشه اما شوهرم که دوسش داره مادرشه هرچی باشه ؛ وقتی همسرم انتخاب من بوده باید به علایقش هم احترام بزارم؛ بخدا تا به حال کوچیکترین بی احترامی بهشون نکردم که هیچ از مادر خودمم بیشتر احترام گذاشتم بهش؛ میگم خدا یه جا جواب میده دیگه بالاخره منم یه روز مادرشوهر میشم؛خدا میدونه شاید من بدتر شدم؛ خدا خودش لحظه ای به حال خودمون نزاره مارو که ممکنه ماهم خطا کنیم؛ من کادوی روز مادرو دوسه روز پیش براش خریدم بردم دادم روز مادرم میرم حتما پیشش طبق معمول هرسال دستشو میبوسم تبریک میگم بالاخره من بچه ترم وظیفمو انجام میدم بقیه شو خدا خودش جواب میده

7 Likes

اینجور مواقع من محبتمو دریغ نمی کنم‌ هر چی هم که ناراحت باشم ازشون با خودم میگم بالاخره مادره و چشم انتظار. بزار من خوب باشم و بدی از طرف اونا باشه خدا خودش می بینه

4 Likes

میدونم شما دوستان حرف درست رو میزنید ولی وقتی طرف مقابلت انسانیت رو کلا فراموش کرده و پسر و عروسش رو حتی دادگاه هم شکایت کرده و زندگی رو به کامشون زهرمار کرده بازم میشه خوبی کرد؟!
بنظرتون یه اس ام اس بدم بهتر نیست؟

چرا اونم خوبه پیام بده

1 Like

بالاخره شما طرف مقابلت رو بهتر می شناسی. هر جور صلاح می دونی عمل کن

2 Likes

اگر قهر نیستین به نظرم تبریک بگو و ظاهرت رو حفظ کن

1 Like

من فقط عکس پروفایل میزارم روزت مبارک :grin::grin:نه زنگ میزنم نه میرم نه کادو میخرم پروفایلم میبینه پیام میده دستت درد نکنه عزیزم :joy::joy:

3 Likes

خخخ خوشبحالت

2 Likes

والا منم با اون.که خیلی اذیت شدم از جانب خانواده شوهرم البته مادر شوهر کم تر با اون که شوهر منو اصلا تحویل نمیگیرن خدا شاهده الان چند روزه دارم به شوهرم میگم برو یه بلوز یه روسری بگیر برای مامانت اخه خودم باردارم نمیتونم پیاده روی کنم وگرنه خودم میرفتم شوهرمم میگه مامانم از من تو قع ندارم اما من میگم.زشته برای مامان خودمم با خواهرم پول دادیم یه لباس مجلسی شیک گرفتیم اخه عروسی در پیش داریم اگه خدا بخواد البته کادو مامانمو از حقوق خودم گرفتم

2 Likes

بدی هم کرده باشن مطمنا ناخواسته هستش هیچ مادری دوست نداری ناراحتی بچه اش ببینه

1 Like

البته به نظر من ،بله بدی بچه ااش رو نمیخواد ولی بدی عروس رو میخاد، وگرنه انقد اذیت نمیکرد

1 Like

شما نه بخاطر مادرشوهرتون بلکه بخاطر احترام ب همسرتون به مادرش زنگ بزنید اما اگر همسرتون هم ندید بگو راستی من به مادرت تبریک گفتم روزش رو بهتره ک تو هم زنگ بزنی تبریک بگی بالاخره مادره و انتظار داره.
درسته ک شوهرتون بشما چیزی نمیگه اما مطمئنا به چشمش میاد ک با وجود همه مشکلات با مادرش بهش احترام گذاشتید.

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.