دوستان چیکار کنم

خودش ناراحتم میکنه هرچی میخواد میگه بعد میره یه چیزی واسم میخره مثلا ناراحتیمو کم کنه ولی تا چند سال میخواد هی دلمو بشکنه باور کنید دیگه دارم حسمو نسبت بهش از دست میدم

1 Like

خب این که خیلی خوبه این نشون میده دیوانه وار دوست داره ببین همه این کاراش از سر دوست داشتن زیاده فکر میکنه اگه تو رو از همه دور کنه فقط مال خودش هستی فقط راه درست ادا کردن دوست دارم بلد نیست میدونم منم یه زنم حستو درک میکنم که نمیزاره با خانوادت رفت امد کنی ولی تو باید اعتمادشو جلب کنی باید بهش بفهمونی جز اون هیچکی برات مهم نیست اون الان یه بیماره فقط تو میتونی با رفتارت درمانش کنی

خب این یه اشتباه بزرگ از طرف خانوادته توعه همسر نباید چنین اجازه ای به خانوادت بدی که تو مسائل زندگیت دخالت کنن نباید اختلافاتتو با خانوادت در میان بزاری نه تنها درست نمیشه بدترم میشه
زمانی با خانوادت مشورت کن که نخوای این زندگی ادامه بدی ادم سر هر مسئله کوچیکی هر قهر دعوایی خانوادشو وسط نمیکشه عزیز دلم این یه اشتباه بزرگه

اخه چه جوری باور کن دیگه خودمم دارم مریض میشم اولا اصلا نمیزاشت برم خونه بابام ولی چون الان دیگه هیچ کس نمونده وقتی میرم اونجا هیچی نمیگه بهم ولی خونه خواهر وبرادم نمیزاره برم

1 Like

خب اگه به هیچ صراطی مستقیم نیست بزرگترای خانواده جمع کن منطقی باهاش حرف بزنن اینجور که شما میگین یا باید حلش کنن یا تمومش کنن این زندگیرو

بچه هم داری؟

میگه هیچ کس حق نداره پاتو خونه من بزاره

1 Like

نه هنوز ندارم ماه پیش سقط کردم

1 Like

تا حالا بهش گفتی بیا بریم پیش یه مشاور؟قبول میکنه؟

یه بار رفتیم ولی وقتی دید مشاور بر خلاف میلش حرف میزنه اومد گفت اون مشاور هیچی حالیش نیست

1 Like

پس ادم منطقی نیست ببین عزیزم من جای تو نیستم نمیتونم اون فشاری که روت هست درک کنم به طور کامل اگه فک میکنی هر روزت عذاب اوره جنگ اعصاب داری ترکش کن برو پیش خانوادت اگر اومد بهش بفهمون رفتارش عذابت میده تا یه تصمیم درست نگیری دست از این بچه بازیاش بر نداره برنمیگردی الان که بچه ای نداری مشکلاتت رو حل کن تا بعد مجبور نشی بخاطر یه بچه زندگی رو تحمل کنی که برات عذاب اوره

چند بار رفتم خونه بابام حتی یه بارم رفتم تقاضای طلاق دادم ولی اومد گفت من باهمسرم هیچ مشکلی ندارم خیلیم دوسش دارم من طلاقش نمیدم منم هرچی گفتم این اینجوریه قاضی گفت حالا یه بار دیگه بهش فرصت بده شاید خوب شدبعدش اگه تا شوهرت نخواد نمیتونی ارگزش جدا شی

1 Like

مرسی مهربون که انقدر راهنماییم میکنی خیلی گلی

1 Like

اگه واقعا قصد ترک همسرت رو داری یه وکیل خوب بگیر که ازت دفاع کنه همه فشار هایی که روت هست رو بهشون بگو

خواهش میکنم عزیزم ببخش سرتو بدرد اوردم

یا کاری کن که شوهرت تو دادگاه تعهد بده که دست از این رفتاراش بر میداره

الان واقعا نمیدونم چیکار کنم دوست دارم اخلاقشو درست کنم ولی نمیدونم چجوری واقعا سر رشته زندگیمو گم کردم

1 Like

توببخش گلم که من وقتتو گرفتم

1 Like

اینکه دوست داری اخلاقشو درست کنی یعنی توام دوسش داری این زندگی میخوای فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی یا تسلیم خواسته هاش بشی هر چی گفت گوش کنی یا با منطق زنانت اونو جذب خودت

خواهش میکنم خوشحال میشم کمکی کنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.