دوستان چیکار کنم

دلم خیلی گرفته خانماازشوهرم خیلی ناراحتم همش حرفایی میزنه که ناراحتم میکنه بعضی وقتا با خودم میگم چقدرخرم دارم باهمچین آدمی زندگی میکنم ولی دلمم بهش میسوزه چون احساس میکنم خیلی افسردس من چیکار کنم خسته شدم نمیدونم باهاش چطوری رفتار کنم درست بشه اخلاقش راهنماییم کنید

چرا افسرده باران جان؟

عزیزم :pensive::pensive: از یه مشاور کمک بگیر خوبه

1 Like

چیا میگه :disappointed:

الان با این فشار اقتصادی اغلب مردم افسرده شدن ، بهش بفهمون پشتش هستی

خب چرا قطع رابطه میکنه یعنی حتی باخانوادت

از همه توقع داره مشکل اینجاست

ازاول اینجوری بوده یا بامشکلاتی اینجوری شده

اره دقیقا اگه کسی هم برخلاف میلش عمل کنه راحت میزارتش کنار بخدا خسته شدم خیلی روحیم خرابه

ازاول اینجوری بود ولی یه مشکلاتی پیش اومد که بدتر شد

حرف کسی رو گوش میده که یکی باهاش حرف بزنه یا نه؟

نه به حرف هیچکسم گوش نمیده

نمیتونی سعی کنی اون مشکلات درست کنی شوهرت زودرنج وپرتوقعه توروش اثر نداری یک مدت پشتش باش که بدونه پشتشی پیشش مثل خودش باش باهمه قطع رابطه کن تاوقتی که بهت اعتمادکامل بکنه بعدش شاید بتونی درستش کنی کم کم وباهاش حرف بزنی اونجوری خیلی بهتربه حرفت گوش میده

1 Like

آری آری با مریم کاملا موافقم

1 Like

:blush::blush::bowing_woman:

بشین باهاش حرف بزن بگو ازاین به بعدباهمه قطع رابطه میکنم وفقط تورودارم بدون اطلاعش برو خانوادتو ببین

1 Like

ببین عزیزم باید فعلا ایشون رو همینطوری بپذیری به هر دلیل یا از سر بچگی یا هرچیز دیگه خیلی اسرار نکن به رفت امد باهاشون خودت رفت امد کن زمانهایی که همسرت سرکاره
با خونوادت صحبت کن بگو اگه یوقت همسرت نمیاد برا اینه که از کار میاد خسته هست یا هر بهونه دیگه همسرت جلو خونوادت خراب نکن چون دیدشون بهش عوض میشه و تو رابطه حتی غیر مستقیم اثر داره برعکس بگو خیلی شما لو دوست داره و دلش میخاد بیاد اما نمیتونه یا مثلا فرهنگشون اینطوریه که خیلی اهل رفت امد نیست یا خوب نمیدونن زیادبیان خونه مادرزن اما به من گفته هروقت خاستی برو
و همچنین به همسرت بگو خانوادم خیلی ازت تعریف میکنن خیلی دلشون تو رو میخاد و…از در احساس وارد شو و با تعریف و تمجید از قول خونوادت این حس مردونش رو قلقلک بده بذار احساس کنه اونا خیلی میخانش مثلا اگه ی خصوصیت مثبتی داره اون رو از طرف خونوادت پررنگ کن مثلا مامانمینا میگن چقدر شوهرت ادم با شخصیتیه کلان یادت باشه باید با سیاست دوطرف رو مدریت کنی
هروقت از خونوادت دلخور شد حتی اگه خونوادت چیزی نگفته بودن و الکی برا خودش بهانه گیری کرد باید سکوت کنی و بصورت فعالانه گوش کنی یعنی هراز گاهی سری تکون بدی و کلا همدلی کنی اون لحظه اصلا نباید منطقی برخورد کنی و کارشون توجیهکنی که وضع بدتر خاهد شد ایشون فقط میخاد حس کنه الویت اول زندگی شماست و وقتی میبینه از خونوادت دفاع میکنی قاطی میکنه
کلا اکثر مردا با تجربه ای که دارم همینطورن
مردا اگه حس کنن الویت اول زندگی نیستن قاطی میکنن پس این اطمینان لو بهش بده
یکم صبور باش کم کم وقتی ببینه شما در برابر توهینهاش عکس العمل خاصی نشون نمیدی دیگه بیخیال میشه چون نقنقطه ضعف دستش ندادی
یادت باشه با فحش خانوادت طوری نمیشن
اما در ووقت خوشی حتما بهش بگو اون حرف اصلا در شان شما نبود و بهش بگی زندگی خودتون مهمه نه هیچچچ نفر سوم دیگه

2 Likes

تا حالا ازش پرسیدی دلیل این کاراش چیه؟حتما یه دلیلی داره

اره پرسیدم میگه هیچ کدومشون بلد نیستن درست رفتار کنن از اخلاقاشون بدم میادبهش میگم آخه نمیشه که آدم از همه بدش بیاد فقط به خاطر این که حرف خودش حرف اول باشه همه رواز دورش پرونده

1 Like

ببین قبل این قطع رابطه زیاد با خانواده خودت رفت امد کردی زیاد اومدن خونتون؟یا تو مسائل شخصیتون دخالتی کردن که شوهرتو بدبین کنه؟؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.