بدن درد مادر در شیر دهی

دخترم وارد ماه پنجم زندگیش شده و من دست و پاهام خیلی درد میکنه.از خواب که بیدار میشم نمیتونم خوب سر پا وایسم.پاشنه های پام درد میکنن.خلاصه اینکه خیلی بدن درد گرفتم.کسی میدونه علتش چیه؟(دخترم شیر مادر میخوره)

سلام عزیزم. دخترت و رو پاهات می خوابونی؟ یعنی واسه خوابش زیاد تکونش میدی؟

1 Like

سلام عزیزم.رو پا میخوابه ولی خیلی تکونش نمیدم.

منم تا 5.6 ماه اول اینطوری بودم یعنی خیلی بدن درد داشتم البته دخترم چون نفق داشت زیاد تکونش میدادم تا بخوابه. بعد که به گهواره عادتش دادم منم کم کم بدن دردم خوب شد. طوری بود که رو پاهام نمیتونستم وایستام. حالا شاید واسه شما چیز دیگه ای باشه عزیزم

1 Like

ممنونم عزیزم.انشالا که همینطور باشه.

وقتی ماساژ میدید خوب میشه؟

1 Like

ماساژ ندادم.ولی یکی دو ساعت بعد از خواب تقریبا بهتر میشه.صبح ها نمیتونم راه برم دخترمم به سختی از جاش بلند میکنم.انگشتام اصلا جون ندارن

عزیزم اگه می تونی ی ازمایش بده. کمبود ویتامین D باعث بدن درد و کسل بودن میشه

1 Like

احتمالا همینه.آخه قبل بارداری قرص میخوردم.ولی دو ماهگی دخترم که آز دادم همه چی نرمال بود.حالا باید دوباره برم.ممنونم خانومی

سلام عزیزم برای یافتن علت درد به پزشک داخلی مراجعه کنید و از غذاهای مناسب در این دوران استفاده کنید. با آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.