سریـــــال پـــــــدر

سریال پدر این روزا افتاده ورد زبون همه. این سریال رو شبکه دو هر شب ساعت ۲۱:۳۰ نشون میده. دوستان نظرتون درمورد این سریال چیه؟؟؟؟بنظرتون زیادی تخیلی نیست؟؟؟زیادی این فیلم رو شورش کردن جوری ساختن که با واقعیت فاصله گرفته؟ تازه میگن اخر فیلم حامد زنده میشه :flushed:

قسمت دیشبش که خیلی غمگین بوده :cry:
بسم الله دیشب حامد مرد چطور زنده میشه

1 Like

نمیدونم والله. میگن چون قیافه قابل تشخیص نبوده احتمالا اشتب شده.از فیلمهای ایرانی همه چی برمیاد . اون ازسریال تنهایی لیلا اینم از این لیلا. نمیدونم چرا مرگ شوهر تو فیلم های ایرانی اینقدر باب شده

3 Likes

:joy::joy::joy::joy:
سریال های ایرانین دیگه😉
کلا تو سریالا یا عروسیه یا عزا

1 Like

من تو اینستا دیدم دختره حامله اس

زایمانم کرد تموم شد عزیزم

الله اکبر تو یه هفته چه اتفاقایی افتاد

1 Like

من منظورم از نظر دادن درمورد این فیلم نظر در رابطه با اخلاق و اعتقادات و نوع زندگی حامد و لیلا و خانواده هاشون هست :sweat_smile::sweat_smile: شما جور دیگه برداشت کردید و جواب میدید :relieved::blush::blush:

من ترجیح میدم نگاش نکنم . جون فیلم کاملا غمگین و افسرده ای هست .

و ما مردم ایران ب اندازه کافی افسردگی برا خورمون درست میکنیم چ برسه بشینیم این جور فیلمارو ببینیم

2 Likes

همینو بگو!من کلا سریال نگا نميکنم برنامه های شبکه پویا رو میبینم :joy:

2 Likes

وای دقیقا
همه امید زندگی آدمو از بین میبرن :cry:
همش ناخودآگاه خودم رو جای اون فرض میکنم :cry:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

کاش زنده بشه :joy::joy:
هرچند تخیلیِ :grin:

1 Like

وای نوشین روبیکا کارتوناش خیلی خوبن :heart_eyes:

2 Likes

فقد کارتن بینید:joy::joy:سریالا همشون مثل همن:joy::joy:

من که فقد کارتونای روبیکارو میبینم:heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

سريال پدر اون قسمتي كه حامد مرد و خانمش زاييد حالم را خراب كرد كلي گريه كردم . يكي از بستگانمون هم اينجوري شد . خيلي ناراحت شدم و دعا كردم اگر به مرگ باشه من اگر شده 1 ثانيه زودتر از همسرم بميرم چون به هيچ وجه طاقت دوريش را ندارم

5 Likes

يادمه سر فيلم تنهايي ليلا همه بهم ميگفتند تو شبيه ليلايي و شوهرت دور از جون شبيه محمد. آخه شوهرم از اين بچه مثبت هاي حزب اللهيه و من كلا نقطه مقابل ايشون اما امان از عشق

1 Like

چه جالب :heart_eyes:

1 Like

الهییی عزیزم :heart:
ان شاءالله تا آخر عمر باهم و سلامت زندگی کنید

1 Like

ممنون از دعاي خيرتون
همچنين شما و همسرتون
شوهرم با اخلاق خوبش خيلي چيزا به من ياد داد و منم ديگه اون ادم سابق نيستم و به كل رفتارم تغيير كرده و شيطنتام كم شده :wink:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.