بی انگیزگی

دوستان شما چه جوری کارای خونتونو انجام میدین؟من چرا اصلا حوصله وار کردن ندارم.به زور کارارو انجام میدم .همش بی حوصلم .انگیزه ندارم :worried::worried:

2 Likes

آهنگ بذار همونجور که داری قر میدی کاراتم کن

2 Likes

گاهی اوقات اینکارو میکنم.اما زیاد فایده نداره

من چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

:joy::joy::joy: مچکرم از راهنمایی شما :wink:

1 Like

من بیکار که میشم این کانالهای خانه داری رو بالا پایین میکنم بعد چن تا مطلب که میخونم هوس میکنم کار کنم تمیز کاری کنم :joy::joy::joy:
یا اینکه خیلی بی حوصله باشم موقع اومدن شوهرم بدو بدو خونه رو یه تمیز کاری میکنم

2 Likes

یوقتایی هم که حوصله ندارم به خودم میگم کارگر میگیرم کارای خونه رو بکنه بعد که میخام بگیرم به خودم میگم مگه عقلم کمه کلی پول بدم آخرشم مثه خودم دل نمیسوزونه واسه خونه بعدشم به پولش که فکر میکنم خود به خود از جام پا میشم کارارو میکنم :joy::joy::joy:

2 Likes

ب۱۲ و اهن بخور شاید بی حالیت بخاطر کمبود این دوتاس

خخخخخخخ
وای عاطی مث منی
بعدم کلی غر میزنم چرا زن شدم
:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

وای اره کلی غر میزنم که اگه الان خونه بابام بودم غذام آماده لباسام شسته خونه تمیز :joy::joy:

1 Like

دقیقااااا
من چون بچه آخر بودم خییلی خوش بحالم بود
سر کار ک میخواستم برم مامانیم دردش بجونم برام چایی میریخت تا یکم سرد نشده بود بیدارم نمیکرد خوابم خداب نشه :cry:ـناهار و شامم بخدا همینطور
دس ب سیاه و سفید نمیزدم

البته الان شوهرم بنده خدا خیلی کمک میده
حالا اولاشه نمیدونم
اما کمک میده چشش نکنم
اما چقد سخته با بچه یا حامله بلند شی ناهار درست کنی
:confounded::confounded::confounded::confounded::frowning::confounded:

1 Like

انقدر کانالهارو میبینم بی فایده هست

ما که اگه بخوایم هم پول کارگر نداریم

اهن کمو بیش میخورم

منم مجردی کار نمیکردم.اوف اصلا چرا زن باید کار خونه کنه

2 Likes

منم مجردیم کار نمیکردم هی به خودم میگم چه خوب بود اون روزا یکی بود خونه رو تمیز کنه غذا بذاره جلوت بیچاره مامانا، الان تو اوج خستگیم مجبورم غذا بذارم سفره جم کنم تازه شوهرم اصلا کار نمیکنه ینی ظرفشویی پر ظرف بشه لیوان تمیز نداشته باشیم تو کاسه آب میخوره ولی زورش میاد کار کنه :joy::joy:
خلاصه که پدرم در اومده همه کارا گردن منه

4 Likes

الهی عزیزم
دور از جونت خانمی
خسته نباشی حسابی عاطی جان

عزیزم والا این جماعت مردا از اسلام فقط اونایی ک بنفعشونه سفت و سخت چسبیدن اونی ک بنفعشون نیست میگن این چ دینیه
دقیقا توی اسلام اومده زن بجز وظایف زناشویی و بدنیا آوردن بچه هیچ وظیفه ایی تو خونه نداره
حتی شیر دادن اگه مورد دلخواهش نباشه میتونه نده و اگه بده مزدشو بگیره
ی حق برای زن هست ب اسم اجرت المثل ک باید مرد در زمان زندگی مثل نفقه ب زن پرداختش کنه
اما چ فایده تو مملکت گل و بلبل ما فقط زمانی ک زن میخواد طلاق بگیره فقط با عناوین این حق ها آشنا میشه،،چون اینقد قانون در رو گذاشتن واسه مردا ک زن همیشه میگه مهرم حلال جونم آزاد چه برسه ب بقیه حقوقش ،،،،خلاصه خواهر اشکال از ماست ک دین رو کامل اجرا نمیکنیم و زن صدمه میبینه همیشه

1 Like

آخی عزیزم.خسته نباشی خدا قوت

آره درسته.ولی در مورد کمک کردن مردا من دلم نمیاد از شوهرم کار بکشم اخه بیچاره کار خودش خیلی سخته .ولی موقعی که مهمون داریم کمک میکنه باهام.
من اینقدر دوست دارم برم سرکار تا یه خورده روحیم عوض بشه ولی کو کار

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.