فال قهوه ☕☕☕

بچه ها چقد به فال
مخصوصا فال قهوه اعتقاد دارین
اگه فال گرفتین تابحال بیان بتعریفیم :blush:

2 Likes

من تاحالا فال قهوه نگرفتم .اما عجیب به فال شمع اعتقاد دارم و میگیرم خودمم کارت شمع دارم هر وقت گرفتم درس بوده.البته ایناهمه وسیله هستن و اصل کاری خداست. و به اعتقاد طرف برمیگرده

1 Like

منم یه بار شمع گرفتم خیییلی سال قبل
اما در مورد فال قهوه چون قدمتش از همه فالا بیشتره یه احساسی دارم

من تا حالا نگرفتم ولی میگن خیلی خوبه دوست دارم یبار تجربش کنم

1 Like

منم تا حالا نگرفتم ولی اعتقاد به این چیزها ندارم اول خدا فقط همین دیگه اینا هم ول هستن :joy::rofl:

2 Likes

:joy::joy::joy:والاا

یه مشتی ادم پیدا میشه واسه سرکار گذاشتن ادم هایی ضعیف سرجیب کردن ان ها ادم هایی ضعیف دنبال این چیزها میافتن که توبه استغفرالله درکارخدا شک تردیدی می بینه وگرن هیج کسی دنبال این چیزها نمی افته تنها امید ادم خداست اون که هرچی بخواهد همون میشه بدون اجازه خدا قربون بزرگیش برگ از درخت نمی افته

2 Likes

گاهیم این چیزا درست درمیادااا ولی خب اول واخر خداست

2 Likes

و عنده مفاتح الغیب… لا یعلمها الا هو…

1 Like

احسنت

اونایی که درست درمییاد با عالم ماورا طبییعه ارتباط دارن

1 Like

همشون الکی اصلا درست درنمیاد اونا فریب چندتا ادم ضعیف میدن که خودشون باختن میدن

1 Like

آره خیلیا فریب میدن ولی ساحره ها همیشه وجود داشتن

عزیزم از سر ضعف نیست همیشه
گاهی کنجکاویه

1 Like

عزیزم این چه کنجکاوی فدات شم پول شون مفت هدر میدن بریز ن بیرون که ازنوع کنجکاوی :joy::rofl::smiley::smile:اینم یه حرفی

1 Like

بچه ها نمیدونم چقد این حرفی که دوستم زد درست باشه یا نه ،،اینم بگم به درایت و پختگی و فهم این خانم ک خودش الان مسئول یه قسمتی از اداره سابقم بوده ایمان دارم،،هم تحصیلکرده است هم مومن در عین حال بسیار روشن و فهمیده

یه بار سر کار بودیم صحبت همین حرفا بود
میگفتم فال قهوه یه سرگرمی بین فرشته های عالم بالا بوده چون اجنه به عالم فرشته ها راه نداشتن یک روز ک سرگرم این کار بودن چند اجنه بصورت قایمکی به حرفاشون گوش دادن و بعد این علم رو ناقص یاد گرفتنو بعد ها به انسان ها آموزش دادن

1 Like

چی بگم خواهر
من خودم خیلی وقته نگرفتم
اما قبلنا گه گداری میرفتم ی خانم محترمی بود
اینقد امیدبخش حرف میزد که من شیفته اش بودم
خدایی ۷۰درصد حرفاشم درست بود
اما عجیب تر از این ی خانم بود مستاجر دوستم
اون معرکه بود باورتون نمیشه ۱۰۰حرفاش در طول زمان برای من محقق شد حتی اسم شوهرم بعد از اینکه به کلی فراموش کرده بودم حرفاشو
اینو میگن همه که موکل جن داره از خودش حرف نمیزنه

2 Likes

درسته مریم جون تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته
هر فالی ام که راجع بش حرف میزنیم ب نظر من ی جور سرگرمیه
مثل فال حافظ ک من بهش اعتقاد دارم چون حافظ لسان الغیب بوده و اگه قلبی با شعرش ارتباط بگیری جواب میده به آدم

1 Like

من عاشق فال گرفتنم. خيلي واسم لذت داره و جنبه سرگرمي. پول دادن واسش هم بنظرم پول يامفت خرج كردن نيست. آدم پول در مياره كه حالشو ببره، در نمياره كه قايمش كنه. من با فال گرفتن لذت ميبرم چون هم سرم گرم ميشه هم حس كنجكاويم ارضا ميشه.

3 Likes

منو دوستم تو دوران دانشگاه بوديم يه بار بعد از كلاس زديم رفتيم پارك يه خانمي بود كف بيني ميكرد ماهم از سر كنجكاوي و سرخوشي يه فال گرفتيم دقيقا همونايي رو گفت درست بود از من همه چي رو درست گفت ازروحياتم ازخانوادم از درسم از تعداد بچه ها تو خانوادم از لك رو بدنم :thinking: و اينو گفت ك من درسو ول ميكنم ديگه ادامه نميدم و ازدواج ميكنم ميرم سركار و بچه و برا دوستم دقيقا برعكس گفت ادامه تحصيل ميدي ازدواج هم فعلا نيست
من ك اصلا اصلا ب فكر ازدواج نبودم و بادوستم فكر كنكور ارشد بوديم كلا يهو همه چي برگشت من ازدواج كردم اون رفت ادامه داد
احتمالا با خودش ازما بهترون موكل داشته هرچي ك همراهش داشت حرفاش غلط نبود

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.