سرگیجه دارم در زمان اقدام برای بارداری

(حانیه خوشدل) #1

چند ماه است اقدام کردم ولی نتیجه نگرفتم کاملا سالم هستم مشکلی هم ندارم استرس دارم باید چکار کنم

سرگیجه دارم و کمی راه برم یا فعالیت داشته باشم درد یکطرفه دارم.چند ماهه اقدام کردم برای بارداری

(حانیه خوشدل) #2

به من گفتن قرص یدو فولیک بهتر از اسید فولیکه خیلی میترسم باید چکار کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید .اسید فولیک خوبه یا یدو فولیک.

(آنی جون) #3

سلام عزیزم یدوفولیک هم اسید فولیک داره هم ید. بهتره هر چی پزشک تون توصیه کرده استفاده کنین

(mehri) #4

استرس خیلی تاثیر داره هااا اصلا نگران نباش اگر همه چیت سالمه تا یک سال فرصت داری. هر ماه 25 درصد احتمال بارداری هست. برای سرگیجه برو دکتر شاید کم خونی داری.

(حانیه خوشدل) #5

کم خونی ندارم.به من گفتن اسید فولیک فقط بخاطر بچست اما یدو فولیک هم برای من هم بچه.گفتن یدو فولیک تخمک هامو تقویت میکنه بنظر شما درسته یدو فولیک مصرف کنم

(mehri) #6

بله عزیزم مشکلی نداره اگر پزشک تجویز کردن.

(mehri) #7

اگر پر کاری تیروئید دارید نباید یدوفولیک استفاده کنید. حتما زیر نظر دکترتون مصرف کنید.

(❤️گلی❤️گلی❤️) #8

عزیزم شوهرتون آزمایش اسپرم دادن؟

(حانیه خوشدل) #9

نه عزیزم ما تازه اقدام‌کردیم برای بارداری فعلا من باید شنبه برم ازمایش چکاپ کلی .پس فعلا اسید فولیک میخورم تا ازمایش بدم بعدش اگه تیروید نداشتم یدوفولیک مصرف میکنم

(حانیه خوشدل) #10

گلی جون بنظرت الان ازمایش اسپرم لازمه ما دوماه اقدام کردیماااا چکارکنم

(Hadis Al) #11

سلام، حساب کن ببین سیکل عادت ماهانه ات چند روزه است بعدش حساب کن ببین تخمک گذاریت کی میشه، اگه تو زمان درست اقدام کنی راحت باردار میشی
زندگی بدون استرس و رژیم غذایی مناسب هم داشته باش
من همین کارارو کردم بعد ۳ ماه بدون هیچ مشکلی باردار شدم

(حانیه خوشدل) #12

پریودیم نا منظمه عزیزدلم مشکل من همینه که نمیدونم تخمک گذاریم کی هستش .پزشکم گفته یه شب در میون رابطه داشته باشم چون سیکل قاعدگیم نامنظمه

(حانیه خوشدل) #13

حدیث جون باید چه رژیم غذایی داشته باشم.من خیلی استرس دارم سر حاملگیم همش استرس دارم این ماه میشه یا نمیشه

(حانیه خوشدل) #14

صبح ها از خواب پا میشم حالت تهوو منو میگیره زیر دلم خیلی درد میکنه به بو حساس شدم و سرگیجه هم دارم .یکم اردیبهشت پاک شدم پریودیم نامنظمه.بنظر شما امکان داره نشونه بارداری باشه؟؟؟؟؟ایا اگه نشونه بارداری باشه تو این زمان کم نشون میده علاعمشو.

(Hadis Al) #15

مصرف ماهی
مصرف آهن بیشتر
دریافت پروتئین کافی و مناسب
​​​​​​​جبران کمبود ویتامین‌ها
محدود کردن مصرف کافئین
غذای کنسروی هم تا جایی که میتونی نخور، من حتی مایونزم نمیخوردم، رب گوجه فرنگیم خودم پختم که از مصرف افزودنی و نگهدارنده دور بمونم

(حانیه خوشدل) #16

ممنون عزیزم .بنظر شما این علاعم‌بارداری میتونه باشه یا بخاطر همین رژیم غذاییمه

حدیث جون شما سیکلتون چند روزه بود؟

این نشونه هابی که گفتی علایم بارداری هست ولی در ماه های اول خودش نشون میده .صبر کن تا وقتی که از پریودت بگذره و آزمایش بده

(حانیه خوشدل) #19

چند ماهه اقدام کردم .هر ماه یه علاعمی به بارداری دارم ولی پریود میشم.خدا خودش کمکم کنه .خدا کنه این ماه واقعا باردار باشم.

(Hadis Al) #20

من ۲۸روزه بودم، البته من تاریخ تخمک گذاری و پریودم کاملا دقیق بود و راحت میتونستم حساب کنم
حداقل ۳ماه تاریخ پریودتو علامت بزن، چون خواهر من هم فک میکرد دقیق نیست ولی با تاریخ زدن متوجه شد کلا سیکلش ۲۶ روزه است و مشکلی نداره