پیش از بارداری

(Helma Rez) #1

سلام من از 29 اسفند تا الان پری نشدم و دلدرد پریودی داشتم سه روز قبل باز خوب شدم الان دلم درد میکنه کم همش فکر میکنم پری میخواد بیاد دیروز تست زدم منفی بود .
و لازم به ذکر بود بگم پریودی نامنظم دارم ولی ماهی 1 مرتبه میشم

(Helma Rez) #2

جواب منم بدید لطفا😞

سلام دوست عزیز…با توجه به اینکه پریود نامنظم دارید و بی بی چک منفی هست بعید میدونم باردار باشید اگرچه بی بی چک همیشه دقیق نیست…ولی عواملی مثل تغیر وزن فعالیت زیاد حتی تغیر اب و هوا میتونه باعث تاخیر پریودی بشه…تجربه مشابه شما رو داشتم که سه ماه پریود نشدم ولی علائم پریودی داشتم و بی بی چک منفی بود خیلی استرس زا بود تاجایی که ازمایش خون هم دادم.
الان خداروشکر پریودم منظم شده

(Helma Rez) #4

ممنونم دوست عزیزم :disappointed:دعاکنید ان شاءالله حامله باشم 4 ماه اقدامم خیلی هم تنهام اگر حامله نشم افسردگی میگیرم :sob::sob:

عزیزززمم…نگران نباش انشاالله هروقت صلاح بود به خواستتون برسید…من فکر کردم جلوگیری کردین ولی نگرانید باردار بشید پس اگر برای بارداری اقدام کردین و تا الان پریود نشدین ازمایش خون بدین انشاالله نی نی کوچولو داشته باشین:heart_eyes::heart_eyes:

(Helma Rez) #6

ممنونم ان شاءالله:heart::heart_eyes:

(mehri) #7

سلام بی بی چک معمولا جوابش کاذبه شما آزمایش بدید تا مطمئن شید. امیدوارم خبرهای خوششو بهمون بدید :blush:

(❤️گلی❤️گلی❤️) #8

اگر قبلا هم در این حد نامنظم بوده پریودتون حتما برید دکتر دارو مصرف کنین که منظم بشه. تشخیص روز تخمک گذاری خیلی سخته این طوری. اولین کاری که باید بکنین اینه که آزمایش بدین. اگه باردار نبودین استرس نداشته باشین بعدش پریودتونو منظم کنین بعد آزمایش اسپرم بدن همسرتون.

(Helma Rez) #9

اره پریود شدم دیشب بعد 43 روز:disappointed::disappointed:کیت تخمگ گذاری گرفتم بعد پریود استفاده کنم ب نظرتون دکتر برم یا کیت استفاده کنم

(Helma Rez) #10

ممنون اما پری خانون تشریف اوردن دشب😞خیلی داغونم کرد

(Golsa) #11

سلام ببخشيد استفاده كيت تخمك گذاري چجوريه؟
قيمتش چطوره؟
كدوم برند خوبه؟

(حنا خجسته) #12

برند مکس جز بهترین برندهای کیت تخمک گذاری هست

1 Like
(Golsa) #13

ممنون

1 Like
(Golsa) #14

خانم خجسته همسرم كلا خيلي سرد مزاجه
يبار از قرص واي مكس استفاده كرد،اين قرصا ضرر نداره؟

(حنا خجسته) #15

نه مشکلی نداره البته اگر تقلبی نباشن
قرص ول من هم خوبه

1 Like
(Golsa) #16

از كجا ميشه تهيه كرد كه اورجينال باشه

(حنا خجسته) #17

راستش اطلاعی ندارم ببخشید

(Golsa) #18

ممنون
خواهش ميكنم

1 Like
(Mahdisss) #19

سلام من نزدیک ۶ماه جلوگیری نمیکنم پریودامم گاهی منظم گاهی ن سونو دادم سال پیش گفتن تخمدانم ضعیفه الان میخام باردارشم اما نمیشه😢چیکارکنم میشه راهنمایی کنین چون پزشک ک بتونمم بهشمراجعه کنم خوب نیست شهرم بایدبرم شهردگ اونم نمیتونم همیشه برم☹ ممنون میشم راهنماییم کنین

(حنا خجسته) #20

عزیزم پیشنهاد من اینه که یه بار دیگه سونو و آزمایشات لازم رو انجام بدید و اگر تنبلی تخمدان دارید درمان دارویی رو شروع کنید