راه های درمان کم رشد و کم حجمی موی سر کودک یک ساله

(leyli hatami) #1

دخترم یک سالشه اصلا موهاش بلند نمیشه و کم حجمه چیکار کنم

(مامان_سه_قلوها) #2

آخی عزیزززم نگران نباشین تا پنج سالگی طبیعیه کم پشتی و کم حجمی مو

(❤️گلی❤️گلی❤️) #3

سلام دوستمون درست میگن منم پیگیر بودم واسه دخترم گفتن تا 5 سالگی طبیعیه ولی بعدش اگر رشد موهاش غیر طبیعی بود ببریدش دکتر شاید کمبود ویتامین باشه دکتر تشخیص میده چه ویتامین هایی لازمه. نگران نباشین :blush:

(mehri) #4

ممکنه ارثی هم باشه توی خانوادتون کسی هست که موهاش کم پشت یا تار موهاش نازک باشه؟

(leyli hatami) #5

نه کسی رو نداریم… من خودم موهام هم خیلی پر پشته هم رشدش عالیه شاید یکی دو سال دیگه درست بشه .ممونم دوستان

(فاطمه.ف) #6

نگران نباش خوب میشه…خاهر زاده های من تا بعد یکسالگی کچل هستن…اما حالا ببینشون…ماشالله از انبوه مو…بعضی اوقات یه قیچی کوچولو که سر موهاشون میخوره خوب میشه…والا هم اصلن نیازی نیست…

1 Like
(مخلص برم) #7

من یک سالگی رو مطمئن نیستم، ولی کوچیک که بودم مامانم سدر شیراز و تخم مرغ رو مخلوط میکرد به موهام به جای شامپو میزدم بعد با آب ولرم میشستم. خیلی موهای پر پشتی داشتم همیشه، بزرگ که شدم هم خودم سدر شیراز، حنای خوزستان، تخم مرغ رسمی، چای سیاه، قهوه، ماست شیرین رو قاطی میکنم الان میزنم به موهام آب میکشم، خیلی خوبه. تازه روغن بادام تلخ هم به سر شوهرم زدم موهاش درومده داشت کچل میشد تازگیا اینا رو بپرسید از دوستان اگر مشکلی نداره براش درست کنید داروی شیمیایی اصلا خوب نیست. همین چیزای گیاهی خوبه، ویتامین هم مصرف کنه حتما، بهش میوه بدید بخوره، کنار غذا هم سبزی خوردن داشته باشید :heart_eyes:

1 Like