کمر درد هنگام لانه گزینی

دوستها گلم کسانی که درد کمر موقع لانه گزینی جنین تجربه کردن و بعداً فهمیدن باردار هستن میشه بگید چه حالتی داره ؟چه مدت طول میکشه؟ و چند وقت بعد نزدیکی این حالت داشتید؟

(حنا خجسته) #2

حسش تقریبا مشابه درد های قاعدگی هست

از چه زمانی شروع میشه تقریبا ؟ و چند وقت طول میکشه

(حنا خجسته) #4

این مقاله زیر حتما بخونید:

https://farzand.net/article/172-implantation

1 Like

ممنون:kissing_smiling_eyes::heartbeat:

1 Like
(minaj) #6

سلام،زمانی ک اقدام ب بارداری میکنی باید از اولش مراقب باشی یعنی از همون روزای اول ک اقدام کردی؟یعنی چیز سنگین بلند نکنی و…؟

(minaj) #7

میشه سوال منو جواب بدید،برام سواله واقعا

عزیزم مراقبت در هر زمان از بارداری مهمه ولی چیزی که هست اینکه واقعا هیچ خانومی در هفته‌های اول نمیدونه که بارداری اتفاق افتاده یا نه ولی احتیاط حکم می‌کنه در ماه‌های اقدام بیشتر حواسمون باشه .

(سارا سعادت) #9

سلام دوستای گلم.من از اول بارداری تا4ماه کمردردشدید داشتم حتی وقت نزدیکی از همون ماه اول .وحشتناک بود.

(سارا سعادت) #10

دقیقا دردی شبیه پریودی وحشتناک.

(hani) #11

دقيقا همون روزايي كه منتظر پريود بودم درداي كاملا مشابه با پريودي شروع شد و بعد از چند روز كه فهميدم باردارم دردا رفع شد به جز كمردرد كه تا اخر ٤ ماهگي ادامه داشت.به خصوص در هر ماه تا ماه ٤،موعد پريودم كه ميشد،دردام شديد تر ميشد.

هانی بی بی چک کی نشون داد؟الان از درد نمیتونم بخوابم.نفسم میگیره

1 Like
(hani) #13

مهسا جان من بيبي چك رو نميدونم چون استفاده نكردم،من بعد از ٤ روز كه تو پريودم تاخير افتاد ازمايش خون تيتر بتا دادم كه نتيجش مثبت شد.به تو هم پيشنهاد ميكنم ازمايش خون بدي

سلام حنا خانوم همونطور که گفتی. آزمایش دادم عفونت ادراری کلبسیلا نشان داده دکتر سیپروفلاکسین ۵۰۰ نوشتن.خیلی میترسم از حاملگی امروز بتا دادم ۶ روز مونده به وقتم بتام منفی بود.نمیدونم خیلی درد دارم قرص استفاده کنم نکنم …لطفاراهنماییم کنید

(حنا خجسته) #15

مهسا جان نگران نباش، چون با توجه به عفونت ادراری کمر درد طبیعیه، انشالا عفونت تون با مصرف داروها که درمان بشه درد هم از بین می ره
فقط دارویی که دادن آنتی بیوتیکه پس حتما سر ساعت استفاده کنید
مایعات فراااااااااااوان باید بخورید
آزمایش هم نیازی نبود الان بدید
صبر کنید اگر تاخیر در قاعدگی داشتید بدید
استرس براتون بدتره باعث به هم خوردن نظم قاعدگی تون می شه

میترسم این آنتی‌بیوتیک ضرر داشته باشه در صورت حاملگی

(حنا خجسته) #17

نگران نباشید در هر صورت باید عفونت ادراری تون درمان بشه

حنا جان درمان خانگی وجود نداره

(حنا خجسته) #19

درمان های خانگی در کنار درمان دارویی هست، همین که مایعات زیاد بخورید، زود به زود مثانه رو تخلیه کنید، ادرارتون رو نگه ندارید، همه اینها کمک کننده هستن اما درمان دارویی رو حتما شروع کنید

سپاس:kissing_smiling_eyes::kissing_heart:

1 Like