قند بارداری مرحله

میشه لطفا کمکم کنید که وضعیت قندم چه جوری بالاست یان ممنون میشم دوستان

تصویر ضمیمه به درخواست کاربر حذف گردید

قند بارداری سه مرحله ای انجام دادم کمکم کنید لطفا توجوابش

منکه چیزی بلد نیستم ولی فک کنم خوب باشه

خدا از دهنت بشنو گلم

به نظر من آزمایشتون خوبه.قند ناشتاتون باید زیر 95 باشه که هست

نرماله عزیزم نگران نباش

ممنون خانم حکیمی تشکر که جواب سوال منو دادی بازم خداروشکر

1 Like

ممنون دوست عزیزم

خواهش میکنم عزیزم :rose:

خانم حکیمی یه سوال صورتم تیر ترشد لک انداخت بعضی جا هایی صورتم چه نوع کرم بخرم استفاده کنم که ضرر نداشته باشه رو بچه چون الان من ۱۲ هفته هستم

ممنون میشم اینم راهنمایی کنی منو عزیزم

مینا فرخی (کارشناس ارشد مامایی):
عامل تیره شدن پوست تغییرات هورمونیست و برای رفع و محو آن باید تا خاتمه بارداری و مدتی پس از آن صبر کرد. استفاده از کرم های روشن کننده در بارداری حتی انواع محصولات مخصوص این دوران (بسیار محدودند) توصیه نمیشود چون دارای عوارض بوده و البته نمیتوان به گفته یک کارخانه در رابطه با عدم کاربرد مواد ضررآفرین در محصولشان اطمینان صد در صد کرد. از کرم های ضد آفتاب مناسب و فاقد مواد ضررآفرین استفاده کرده و از روشن کننده های طبیعی مثل لیموی تازه کمک بگیرید. وقت بیرون رفتن از منزل و قرار گرفتن در معرض نور خورشید از کلاه لبه دار استفاده کنید. اما این را در نظر داشته باشید که چون تیرگی صورت منشا و علت هورمونی دارد تا وقتی بارداری به پایان نرسد نمی توانید انتظار روشن شدن آن را داشته باشید و با کارهایی که گفتم فقط شاید بتوان مانع از تشدید آن شد.

بازم ممنون عزیزم یه دنیا تشکر

1 Like

خواهش میکنم :rose:

فدات خانم حکیمی تو ۱۲ هفته واسه غربارگری اول جنسیت بچه نشون میده و بهمون میگن جنسیت اش یا چند هفته جنسیت معلوم میشه بازم ممنون

از هفته 16 به بعد عزیزم

https://farzand.net/expert-answer/1628172945-the-best-and-most-reliable-time-ultrasound-gender-when-is-it

بازم تشکر عزیزم :kissing_heart:

1 Like

عزیزم لک تو بارداری طبیعی هست و هیچ کرمی تاثیر گذار نیست.‌بعد زایمان خودش پاک میشه الکی هزینه نکن.‌شما فقط سعی کن خیلی زیر افتاب نباشی و از کلاه نقابدار استفاده کنی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.