امروز حالم کلی بده😭😭😭

روز۸پریودم رفتم سونو باز…لتروزول خورده بودم با یه امپول اچ ام جی…دکترم گفت بازم تخمدانت خیلی واکنش داده به داروها:sob::sob::sob:آخه چرا اینجوری میشه:pensive::pensive::pensive:روز۱۲پریودم باید باز برم سونو که اگه بشه برام اچ سی جی بزنه…خانما برام دعااا کنید لدفا:sob::sob::sob:خیلیییییییی خسته شدم کلییییی دردسر کشیدم کلیییی باشوهری بحث کردیم الانم قهریم:pensive::pensive::pensive:

2 Likes

راستی سه تا اچ ام جی دیه هم زدم الان:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:منکه میمردم از ترس امپول

الهی عزیزم من ک از مشکلت زیاد سر درنیوردم اما چون خودم با شوهری بحثم شده همدردیم
کلی گریه کردممممم منم :pensive:

نمیدونم چرااااا درکم نمیکنههههه اخهههه😭

من خودم کلییییی حالم بده بعد هردفه برا دکتر رفتن چون دوساعت راهه کلی غرغر میکنه…اعصاب برام نزاشته…دکترمم که هربار میگه برو باز بیا برو چارروز دیگ بیا خستم کرده دیگه

2 Likes

منم گاهی این مشکلو باش دارم
کلا مردا خیلی حوصله دار نیستن
مخصوصا واسه این چیزا
چی بگم والا،،،ان شاالله خدا ب قلب همه آرامش بده
توام حالت خوب بشه زودتر عزیزم دیگه کمتر دکتر بری

2 Likes

آخی عزیزم انشاالله ک مشکلت خیلی زود حل شه وباشوهرت آشتی کنین

1 Like

انشاالله که شوهرتون درکتون کنه و همراهیتون کنه و بزودی مامان شی
آمین :blush:

خداازدهنت بشنوه عزیزم…مرسی

اين هفته هفته بحث باشوهراس نمدونم چرا😢

شماهم؟ :persevere:

مردا همشون همين جورين غصه نخور تنها نيستى
مگه فوليكولات چند بودن تو سونو ؟
چرا هشتم پريود رفتي سونو اكثرا روزاي سيزده تا پونزده ميرن سونو ك ببينن فوليكول چندشده ؟؟؟

بدون دارو روز۱۴سایزشون۸و۹بود…میگه چون تخمدانت حساسه باید کم کم دارو بهت بدم

ماه قبل با لتروزول وسه تا اچ ام جی۲۲شد سایزش ولی چون تخمدانم خیلی حساس شده بود به داروها اچ سی جی نداد برا ازاد شدنش

عب نداره عزيزم واسه منم دكتر دوز دارو رو خيلي كم اضافه ميكرد
اصلا ناراحت نباش

كلومفين نخوردي تاحالا ؟

شماحامله شدی عزیزم؟مشکلت چی بود؟چنددوره دارو مصرف کردی

ببخشید اینقد سوال پرسیدما…منتظرم یکیو ببینم باشرایط خودم…

نه گلم…ازاول بهم لتروزول داد

كلا بين هفده تا بيست و يك دو خوبه بره بالا كيست ميشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.