علایم پیش از بارداری؟

سلام،ممنون از برنامه خوبتون.من دوره تقریبا ۳۰ تا ۳۲ روز دارم و این ماه در اقدام هستم سال پیش یه سقط ناخواسته در هفته ۶ ام داشتم.روز هایی که این ماه نزدیکی داشتم سه روز بعد پریود روز ۱۱ روز ۱۳ و روز ۱۴ ام بوده و آخرین عادتم هم ۲۵ فروردین بود.از دیروز به شدت تکرر ادرار در حدی که گاهی حتی فقط احساس ادرار دارم ولی ادرار نمیکنم را دارم و گاها مثل لخته نازک خون خیلی خیلی خیلی کم از ادرار هم میاد ،خیلی نگرانم کرده میشه راهنماییم کنید که چه علتی میتونه داشته باشه؟؟؟ تشکر

یه احساسی هم مثل این دارم که انگار ته دلم چیزی گیر کرده باشه؟دوستانی که تجربه مشابه دارن لطفاً راهنمایی کنید.ممنون

دوره بعدی تون یعنی می شه 25 اردیبهشت؟

بله میشه ۲۵ ام

الان برای علایم بارداری زوده پس، اگر در ادرارتون خون دیدید بهتره آزمایش ادرار بدید که خدایی نکرده عفونت ادراری نداشته باشید

باشه حتما .خانم دکتر اگر عفونت نباشه می‌تونه از علایم بارداری باشه؟!

عزیزم من دکتر نیستم

الان برای علایم بارداری زوده اما اگر عفونت نبود بهتره یه آزمایش خون (تست بتا) بدید

کی آزمایش بتا بدم؟

بهتره تا همون 25 ام صبر کنید اگر تاخیر داشتید آزمایش بدید

ممنون،

1 Like

سلام،وقتتون بخیر
در مورد علایم بارداری سوال داشتم
من الان باردارم هفته ۵
جز درد و و گرفتگی رحم و درد پستان علامت دیگه ای ندارم، البته گاهی صبح ها حالت تهوع دارم که با خوردن خوراکی برطرف میشه
سوالم در مورد ترشحات بارداری من مث قبل بارداری ترشح دارم و تغییری نکرده، ترشحات بارداری از چه زمانی شروع میشه،لطفا جواب بدین نگرانم

عزیزم علایم بارداری برای هر کسی با هم فرق می کنه و ممکنه اصلا هم نداشته باشید.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.