علایم پیش از بارداری؟

سلام،ممنون از برنامه خوبتون.من دوره تقریبا ۳۰ تا ۳۲ روز دارم و این ماه در اقدام هستم سال پیش یه سقط ناخواسته در هفته ۶ ام داشتم.روز هایی که این ماه نزدیکی داشتم سه روز بعد پریود روز ۱۱ روز ۱۳ و روز ۱۴ ام بوده و آخرین عادتم هم ۲۵ فروردین بود.از دیروز به شدت تکرر ادرار در حدی که گاهی حتی فقط احساس ادرار دارم ولی ادرار نمیکنم را دارم و گاها مثل لخته نازک خون خیلی خیلی خیلی کم از ادرار هم میاد ،خیلی نگرانم کرده میشه راهنماییم کنید که چه علتی میتونه داشته باشه؟؟؟ تشکر

یه احساسی هم مثل این دارم که انگار ته دلم چیزی گیر کرده باشه؟دوستانی که تجربه مشابه دارن لطفاً راهنمایی کنید.ممنون

(حنا خجسته) #3

دوره بعدی تون یعنی می شه 25 اردیبهشت؟

بله میشه ۲۵ ام

(حنا خجسته) #5

الان برای علایم بارداری زوده پس، اگر در ادرارتون خون دیدید بهتره آزمایش ادرار بدید که خدایی نکرده عفونت ادراری نداشته باشید

باشه حتما .خانم دکتر اگر عفونت نباشه می‌تونه از علایم بارداری باشه؟!

(حنا خجسته) #7

عزیزم من دکتر نیستم

الان برای علایم بارداری زوده اما اگر عفونت نبود بهتره یه آزمایش خون (تست بتا) بدید

کی آزمایش بتا بدم؟

(حنا خجسته) #9

بهتره تا همون 25 ام صبر کنید اگر تاخیر داشتید آزمایش بدید

ممنون،

1 Like
(مامی) #11

سلام،وقتتون بخیر
در مورد علایم بارداری سوال داشتم
من الان باردارم هفته ۵
جز درد و و گرفتگی رحم و درد پستان علامت دیگه ای ندارم، البته گاهی صبح ها حالت تهوع دارم که با خوردن خوراکی برطرف میشه
سوالم در مورد ترشحات بارداری من مث قبل بارداری ترشح دارم و تغییری نکرده، ترشحات بارداری از چه زمانی شروع میشه،لطفا جواب بدین نگرانم

(حنا خجسته) #12

عزیزم علایم بارداری برای هر کسی با هم فرق می کنه و ممکنه اصلا هم نداشته باشید.