روش پیشگیری از بارداری

سلام. من تو روابط زناشویی خیلی مشکل دارم. یعنی همیشه نگرانم و ترس دارم از باردار شدن.

چطوری رابطه داشته باشم که به هیچ وجه ترس از باردارشدن نداشته باشم ؟

اصلا قرص جلوگیری بهم نمیسازه و تا میخورم حالم خیلی بدمیشه تاچندروز. برااین قرص نمیخورم.

از کاندوم استفاده کردم اما چند بار پاره شد و بازم نگرانی دارم.

دو بار بچه سقط کردم چون ناخواسته باردار شدم .
واقعا نمیدونم بهترین راه جلوگیری چیه ؟
کاملا از این رابطه ترس دارم و دوری میکنم :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face: خیلی ناراحتم . بنظرتون چکار کنم بهتره.

نزدیکه 3 ساله ک ازدواج کردم و الان اصلا بچه نمیخوایم… لطفا اگ میتونید راهنمایی کنید .مرسی

می تونید از آی یو دی استفاده کنید

اسم سقط میاد حالم بد میشه یاد اون روزام میفتم، واقعا خیلی سخته…
به نظرم آی یو دی خوبه ولی سعی کنید تو روزای تخمک گذاری از کاندومم استفاده کنید.

سلااام راه های مختلفو امتحان کن ببین با کدوم راحت تری آمپول، آی یو دی، کاندوم و …

یعنی آی یو دی 100 درصد مطمعن نیست ؟

آی یو دی مطمعنه؟

دقیقا چند روز قبل و بعد از پریودی باید خیلی رعایت کرد؟

هیچ روش جلوگیری از بارداری ای نیست که بشه گفت 100 درصده و هر روش بسته به شرایط افراد انتخاب می شن شاید آی یو دی برای شما مناسب تر باشه

واسه خانم هایی که تا بحال باردار نشدن آمپول رو اصلا توصیه نمیکنم چون خیلی مضره عزیزم و خدانکرده باعث تنبلی تخمدانومیشه

کاندوم تو همه روش های جلوگیری از همه مطمئن تره.
دلیل پاره شدن کاندومتون شاید خشکی زیاد باشه یا تاریخ مصرفش گذشته باشه، واسه خشکی از روان کننده هایی که تو داروخونه میفروشن استفاده کنید. حتما دقت کن که روان کننده بر پایه آب باشه وگرنه بقیش کاندومو سوراخ میکنن
من خودم سه سال با کاندوم جلوگیری کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.