لکه های سفید روی‌ صورت نوزاد

سلام روی صورت نوزاد سه ماهم لکه های سفید درومده گاهی بیرنگ میشن گاهی دیده میشن و فک میکنم داره پخش میشه خیلی نگرانم کسی میدونه از چیه

سلام آخیییی عزیزم ایشالا زودتر خوب بشه. حتمماااا ببرش دکتر ایشالا که چیز خاصی نیست ولی برای اطمینان ببرش دکتر ببین چیه. سر سری نگیر توروخدا

سلااام الان سرچ کردم واست اینو نوشته بود:
برجستگی های سفید پوست (میلیا)

معمولا این برجستگی ها روی بینی و صورت ظاهر می شوند.

میلیا به علت مسدود شدن غدد چربی پوست بوجود می آید.

میلیا در برخی مواقع به نام آکنه نوزاد نیز نامیده می شود، اما آکنه مربوط به تغییرات هورمونی است.

غدد چربی نوزاد بعد از چند روز و یا چند هفته باز می شوند و برآمدگی ها ناپدید می شوند و درمانی نیاز ندارند.

image
این جوریه؟

عزیزم چیزی نیست خودش رفع میشه .فقط با جوش اشتباه نگیر وسعی نکن مثل جوش های سرسفید بترکونیشون .حتما به پزشک بچت هم نشون بده من پسرم یک ماهش بود داشت خودش رفع شد.

مرسی عزیزم اما برجسته نیست اینا

ممنون عزیزم اما شبیه جوش نیست اخه لکست برجسته هم نیست بعضی وقتا پوستش یک رنگه بعضی وقتا یه سفیدیایی دیده میشه

نه مال دخترم لکست اینا مثل جوشه

اره میخوام ببرمش خیلی نگرانم کرده یه جا بردمش گفت برص نیست انشالله چون اون سفید تره اینا محو میشن گاهی یه پماد داده با شربت زینک نمدونم چرا اما تاثیری نداشته حالا از یه دکتر خوب وقت گرفتم ببرمش

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.