میشه راهکار بدین بهم برای کارای خونه؟ 😬

بچه ها من حوصله ام برای کارکردن توو خونه نمیاد
همش کسلم و تنبلی میکنم
خیلی دوس دارم به موقع همه کارامو بکنم ولی اصن انگار تندتند کارکردن و مرتب کردن به موقع خونه توو خون ام نیست :confounded:
میشه راهکار بدین بهم برای کارای خونه ؟ :cry::cry::cry:

باورکن من حسرت میخورم خونه خودموداشته باشم چیدمانشو خودم انتخاب کنم وهمه چیزش باسلیقه خودم باشه اینقد بهش میرسم وتمیزکاری میکنم که برق بزنه امیدوارم به خواستم برسم توحسرتش نمونم

چرا
با خانواده شوهرتی مگه؟؟

اره طبقه بالاشونم

خب یعنی در نداره خونتون مگه ؟ :thinking::thinking::thinking:

دعام‌کنید مستقل شم خیلی دلم میخادولی نمیشه پدرشوهرم بخاطر پولش بچه هاش نمیتونن چیزی بش بگن

1 Like

چ سوالایی میپرسما

ان شالله جدا بشی ب زودی عزیزم
توکلت ب خدا باشه

داره ولی همه چیش امادس وسایلش اینا قدیمی هستن من دلم نمیخاد بالاشون بمونم

انشالله

1 Like

خخخخخ

اهان
چه بد
خب چرا نذاشتن تو جهازت رو بیاری
چه بد :rage::rage::rage::rage::frowning:️:frowning:️:frowning:️:frowning:️:frowning:️:angry::angry::angry:

مرض دارن خونه عمومن گفتن نه نمیخاد ماهمه جی داریم دخترمونی نمیخاد البته بابام گفت هرچی کم داری بگو میخرم لباس شویی ویخچال وچندتا وسیله برقی دیگه ووسایل ریز ریز بردم باخودم حالا که عروسی کردم فهمیدم حتی جاروبرقیم نداریم باتلویزیون خوب ازاین تلویزیون کوچیکا قدیما گذشتن واسم

همینکه خونه جدا بگیرم کل وسایل ازنومیخرم وباسلیقه خودم میچینم

1 Like

نمیتونی کم کم عوضشون کنی وسایلا رو
با یه ترفندی مثلا
بمیرم خیلی سخته اینجوزی ادمو اذیت میکنن

ان شالله عزیزم :heart_eyes:
ولی ترفندی نداری من از تنبلی دربیام :sweat_smile:

وای چ خوشگلن اینا :kissing_smiling_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

نه خودمم نمیخام پول خرج میکنم اخرش هیچی بمونن اینجا میخام توخونه جدیدم همه چی نوباشه

دلم یک همچنین اشپزخونه هایی میخاد

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.