نقطه ضعف.. 🤔🤔🤔🤔🤔

دقت کردین مردا نقطه ضعف زنا رو پیدا میکنن و دقیقا با اون لجشونو درمیارن ولی زنا باید نقطه ضعفشونو پیدا کنن با اون مردا رو آرووم کنن :joy::joy::joy:

1 Like

:rofl::rofl::rofl::rofl:دقیقا واسه مااینجوریه من وهمسرم

واسه همه اینجوریه گلم ولی علتشو نمیدونم زنا چقد گناه دارن :sob::sob:

زنا مظلومن شایدچون زن روحش لطیفه وزودرنجه وزود نقطه ضعفشو نشون میده وبااون گاهی اذیت میشه
دررابطه با نقطه ضعف مردا ماوقتی نقطه ضعفشونوبدونیم همیشه سعی میکنیم بهشون محبت کنیم وبیشتر وبیشترعاشقمون بشن چون همیشه دوست داریم عاشقمون باشن وبهمون توجه کنن

4 Likes

دقیقاهمینجوریه

1 Like

اره ما دنبال این میگردیم ک ب اون کاری نارحتن اونو نکنیم ولی اونا دقیق اون کاری میکنن ک ما بش نارحتیم تا اذیتمون کنن

1 Like

مرداخیلی حرفاروبی منظورمیزنن زیادنبایدجدی گرفت

1 Like

اره درسته ولی گاهی مازناهم ازبعضی نقطه های ضعفشون وقتی ناراحتم یالج میکنیم علیه شون استفاده میکنیم.
من خودم به شخصه یکی ازنقطه ضعفه شوهرم اینکه ظاهرم جوری نباشه که مورد توجه باشم یا کسی بهم نگاه کنه ومنم گاهی وقتی واقعا ناراحتم یااعصابم ازش خورده عکسشو عمل میکنم ومیبینم اون چطوری حرص میخوره

مثلا شوهر من از وقتی ک باردارم فهمیده ک بدم میاد ک اگه میگه مادر شدن بت نمیاد نارحت میشم هی میگه و میخنده انقد میگه تا گریه مو درمیاره

1 Like

اره ولی نقطه ضعفارو خوب پیدا میکنن حرفای بی ربطشونوم دقیقا در مورد اونه :joy::joy::joy:

شوهرت میخاد فقط لجتودربیاره میدونی گاهی مردا وقتی میبینن زناشون حرص میخورن لذت میبرن البته بدون غرضه ولی خب این شاید عادت خیلیاباشه

خخخخخ دقیقا

1 Like

مازیادحرص همودرنمیاریم فقط گاهی اوقات شوخی میکنیم میخندیم

1 Like

راستی شوهر من وقتی لجمو در میاره خیلی خوشش میاد ولی من ک لجشو دربیارم قیامت میشه

2 Likes

خخخخخ ماهممم:rofl::rofl:

البته گاهی اوقات یه چیزای میگه فقط میخوادکه من بخندم حالاهرجوری ک شده

اگه میخواد بامن شوخی کنه اول میاد لجمو درمیاره نزدیک ب گریه شدم میگه بیا اینجا شوخی کردم همیشه عادتش شده منم اگه لجشو دربیارم بعد میگم شوخی کردم بازم قیامت میشه

همینه دیگه ماهم اینو میگیم

1 Like

خخخخ چقدر شبیه مایی

1 Like

عزیزم… :kissing_heart::kissing_heart: شوهرت چن سال ازت بزرگتره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.