دل شکسته ام

سلام
شما اگر به جمعی دعوت بشید که مجبورید برید و تو اون جمع افرادی حضور دارن که روزی دلتون رو خیلی بد شکستن و حتی دیدنشون حالت رو خرابتر میکنه چطور رفتار میکنید . :pensive:

انقد خوب رفتار ميكنم و خودمو خوشال نشون ميدم كه كسي فك نكنه حرفاش كاراش خيلي مهمه زياد مخل نميزارم بشون

2 Likes

ي جور رفتار كن كسايي كه دلتو شكستن خجالت بكشن

1 Like

منکه خودم بشخصه سعی میکنم نرم ولی مجبوربودم میرفتم ولی روی خوش نشون نمیدادم ویااینکه اگه طرفم بااین کارم خوشحال ترشد وفهمید باعث عذابمه خودمو به بی خیالی میزنم باهمه چی خودمواونجا سرگرم‌میکنم وسعی میکنم بخندم ولی اونایی که ازشون بدم میادنه زیادهم کلام میشم نه بهشون نگاه میکنم من ازکسی بدم میاد حتی بهش نگام نمیکنم اینقدازچشم می افته حتی اگه حس کنی بهت نگاه میکنن هم نگاه مو نمی دوزم سمتشون

1 Like

لايك دقيقا

ولله آدمیایی که خودشونو خوب نشون میدن درحالیکه بدترین کارهارو میکنن حتی نباید باهاشون هم کلام بشی وبهشون نگاه کنی لیاقت نگاه کردن بهشون نداری

1 Like

يجور رفتار كن كه انگار هيچي نشدع و محل نزار بشون

من میرم شاممو میخورم کمک هم نمیکنم خودمم میزنم به کوچه علی چپ انگار نه انگار روزی اینا اذیتم کردن

1 Like

واقعنم درسته

خخخخ اره منم همین کارمیکردم

اره كمك كه حتما نبايد كرد😂

بعضیا پرون مثل مادرشوهرمن حتی نخای بلندشی مجبورت میکنه بلندشی کارکنی. اینقد پرو

اره واقعا مادر شوهر توقعش زياده ولي بيچاره عروس ي خاسه داشه باشه بد نامش مكنن

هیچی به اندازه کمک نکردن طرف مقابلو نمیسوزونه

خخخ موافقم بخدا من دقت کردم یک بار کمکش نکنم صورتشو جمع میکنه ناراحت میشه هی نگام میکنه یامتلک میپرونه

و يكيشم اينه اون حرف زدني خودتو بزني ب اون راه مثلا باگوشي ور بري طرف زايه ميشه

1 Like

اسماجون این شرایط برای منم پیش اومده شایداون لحظه حالمم خیلی خراب بوده اماظاهرم خوشحال وبی تفاوت نشون دادم خیلی تاثیرداره

1 Like

نمیتونم بی تفاوت باشم وقتی یاد اون لحظه میفتم که برادرشوهرم دست روم بلند کرد حالم بد میشه میبینمش تپش قلب میگیرم. مادرشوهرمم بدتر حالم خرابتز میکنه

1 Like

خب ميتوني نري؟

عزیزم اسما جون باورکن هیچ کس لیاقت ناراحتی تونداره اونی که یک روز دلتو شکست شک نکن خدا یک روز بد توزندگیش میزنتش زمین پس هیچ وقت غم دلت ازخدا پنهون نمی مونه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.