دوران شیردهی وبارداری مجدد!!

(ارغوان) #1

سلام دوستان من نوزاد2ماهه دارم دفعه قبل 37 روزاززایمانم که گذشت پریود شدم؟فردا طبق تاریخ زمان پریودیمه
سوالم اینه آیا امکان این که دردوران شیردهی پریودی نامنظم بشه هست؟درحالی که قبل ازبارداری منظم بوده؟
ازطرفی کمردردودل درد پریودی هم دارم موقه حاملگی قبلیمم دردهمین طور درد داشتم…پیشگیری مون هم دقیق بوده امانمیدونم واقعاباردارم یانه.راهنماییم کنید لطفا

(حنا خجسته) #2

اگر شیردهی دارید احتمال نامنظمی در قاعدگی هست، با توجه به اینکه می فرمایید جلوگیری از بارداری هم داشتید پس احتمال بارداری کمه، نگران نباشید، اگر کمر درد و دل دارید ممکنه به دلیل این باشه که نزدیک زمان پریود هستید اما اگر درد بهتر نشد می تونید به پزشک مراجعه کنید

(ارغوان) #3

درد ها بصورت مداوم نیستند…سپاس گزارم

(Azadeh_D) #4

سلام عزیزم بله احتمالش زیاده که پریودتون نامنظم شده باشه ولی واسه اطمینان یه هفته دیگه بی بی چک بزن ببین چی میشه.

(sh_rahmaniii) #5

سلااام نامنظم که میشه طبیعیه. اول آزمایش بده اگه باردار نبودی برو دکتر آمپول بزن

(ارغوان) #6

سلام اگه باردارباشی واین امپول روبزنی چی میشه؟؟

(Solmaz) #7

سلام گلم منم دقیقا مشکل شمارو داشتم حتی با ده روز تعویق پریود شدم که دیگه مطمئن بودم حامله شدم ولی خداروشکر نبودم و بخاطر شیردهی بود که بعداز دوماه درست شد

(ارغوان) #8

منم دیگ پریود نشدم رفتم ازمایش دادم منفی بود امروزرفتم امپول سه ماهه زدم :slightly_smiling_face: