شمابودین چیکارمیکردین

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

1 Like

:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:

1 Like

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

1 Like

سلام گلم.بازم بهش بگو ولی با خوبی.همین که میگه باشه یه انرژی مثبته که حرفتو میخواد گوش بده.شده صدبار بگو.گاهی شوهرا دیر یه چیزو میگیرن ولی سرانجام میگیرن

1 Like

چارش فقط خوبیه.مثلا بگوش تو که رفتی بیرون ما غذا بهمون نخورد دیگه.یا بگوش تو اگر بری ییرون من هدفی واسه غذا درست کردن ندارم.با خوبی شرمندش کن.چرا گریه اخه عزیزم.تو مادری باید قوی باشی

1 Like

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

1 Like

مگه نه بغض میکنی که بلند حرف میزنه
از همون بغضت استفاده‌کن تو ارامش بهش بگو که چقد ناراحت میشی بگوش شرمنده میشی ایجور باهات حرف بزنه.

1 Like

چرا نفرین؟'چی گیرش میاد؟چه پیرزنی.معمولا پیرزنا بچه دوسدارن

1 Like

:blush::blush::blush::blush::blush::blush:

1 Like

کلا بعضی مردا جو گیرن .خانوادشونو میبینن میخوان بگن مام آره .ولی سعی کن جلو خانواده شوهرت به شوهرت بها بدی و باهاش خوب رفتار کنی .مردا دوست دارن جلو خانوادشون باهاشون خوب رفتار بشه

3 Likes

:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

1 Like

وا این چه حرفیه میام میزنمت .از اول هیچی نگفتین عادت کرده احتمالا .من به شوهرم از اول گفتم مشکلیم پیش اومد خودمونو کنترل میکنیم بعد وقتی دوتایی بودیم حلش میکنیم .جلو کسی باهم بد حرف نمیزنیم .اون خودش میدونه صداشو ببره بالا من بدتر صدامو میبرم بالا پس همیشه مشکلاتمونو تو خلوت دونفره حل میکنیم

2 Likes

:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

1 Like

بگو خونه بابام که بودم راحت زندگیمو میکردم مگه بیکار بودم بیام اینجا که تو بگی برو خونه بابات برات نامه ی فدایت شوم نفرستادم که بیای خودت اومدی

2 Likes

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

1 Like

پس فکر کنم شوهرتون مشکل رفتاری داره باید حتما حتما برین پیش مشاور .این حرکات عادی نیست .

2 Likes

اشتباه کردین .از قدیم گفتن دوری و دوستی .شاید ناخداگاه روش تاثیر بد بزارن .ولی اگه رفتو آمد کنترل شده باشه بهتره

2 Likes

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

1 Like

:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

1 Like

عزيزم اين چيزايي كه در ادامه از شوهرت گفتي خيلي مهمتره تا چيزي كه اول گپ دربارش صحبت كردي :cold_sweat::cold_sweat: راهي جز مدارا به نظر نميرسه
به پر و پاش نپيچ هار نشه
كسي كه زنش رو با كمربند بزنه انسان نيست نميشه هيچ كاري كرد

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.