کمکم کنید ..... ناامیدی لعنتی

بچه ها شده یه وقتایی ناامید بشین از مادر شدن؟
فکرتون تا ای وی اف و میکرو هم حتی رفته باشه و ازونم ناامید شده باشین>؟؟
شده از ترس دیدن عکس بچه وحشت کنید حتی اینستاگرامتونو وا کنید؟
خیلی حالم بده بچه ها
تو روخدا بیاید کمکم

6 Likes

نه نشدهههه،من ivfمنفي داشتم،ولی امیدم به خداست

2 Likes

این ترس رو خودت برای خودت بوجود اوردی
امید داشته باش و نذار این ترس همه وجودتو بگیره
دختر عمه من ۱۰،۱۲سال بچه دار نشد بعدش تو اوج ناامیدی ۱دختر گیرش اومد و بعد از اون ۳تا بچه دیگه
ان شالا ک خیره و خدا زوده زود دامنت رو سبز میکنه عجله نکن

5 Likes

تو اوج نا امیدی نگاه کن ب بالاسریت بگو خدایا توکل بتو
مطمئن باش صداتو میشنوه

5 Likes

دست خودم نیست واقعا…
از روز اول پریودم این ماه تمام تنم می لرزه صبح و شب فکر و خیال …
این ماه سوممه که بادارو اقدام میکنم

1 Like

کاش بشنوه/////
خیلی حال روحیم خرابه
خیلیییی مشکلات خیلی زیاددددی دورمه برا خودم خانوادم عزیزترین کسای زندگیم…

1 Like

متاسفانه حس میکنم افسرده شدم…
میخوام این ماهم نشد به دکتر بگم برم ای وی اف اخه میترسم این روند همیجور طولانی تر شه من افسردگی حاد بگیرم

3 Likes

یعنی ۳ماهه اقدامی؟

2 Likes

پارسال خ ارج رحم شدم.امسال دو ماه طبیعی اقدام کردم ک فولیکولام ریز بود این ماه سومه که دارو گرفتم.فولیکلام خوبه اسپرم خوبه عکس رنگیم دادم

3 Likes

خوب خیلی خوبه که چند وقت صبر کن انرژی مثبت به خودت بده خدایی نکرده مگه افسردگی به همین راحتی ازت جدا میشه از همین حالا راش نده امیدوار باش

3 Likes

توکلت به خدا باشه و صبرتو زیاد کن چون تو قراره مادر بشی در اینده اگه صبر نداشته باشی که نمیشه دختر

3 Likes

از پارسال بعد خارج رحم انگار کم کم اومهد تو وجودم… الان انگار از روحم چیزی نمونده…
تمام امید من و خانوادم وسط اینمهم مصیبت و بلا اومدن این بچست

2 Likes

به خدا بچه دارم میشی چند سال دیگه که بچت بغلت بود میگی چقدر الکی خودمو اذیت کردم.چند سالته؟

3 Likes

30سالمه…

1 Like

خیل یشرایط زندگیم بحرانیه…
مشکلاتی که منو خانوادم باعثش نبودیم و الان دردشو داریم میکشیم…
وگرنه انقدر ضعیف نبودم

2 Likes

خیلی ام عالی هم سنیم پس.بابا ۳۰ سالها که بمب انرژی و کلی بار مشکلاتو میتونن حل کنن دختر خوب .

3 Likes

به خدا مشکلاتو همه دارن ولی اگه دوست داری راجبش حرف بزن. ولی ماهه مجبوریم با همه چی سازگار باشیم

2 Likes

عزیزم ضعيف نیستی این بحران های زندگی روي روح و روان آدم اثر ميذاره

2 Likes

مادرم فوت شده…
خواهرم جدا شده…
شوهرش نمیذاره بچه رو ببینیم
حتی قانونی اقدام کردیم انقدر تهدید کرد که ترجیح دادیم به خاطر بچه فعلا صبوری کنیم
الان 6 ماهه ندیدیمش
خیلی بهم ریختیم
خیلییییییییییی …

3 Likes

عزیزم برای مامانت که خیلی ناراحت شدم خدا کمکت کنه و دلتو اروم کنه چیزایی که گفتی واقعا زجر اوره ولی من اعتقادم اینه اتفاقی که افتاده دیگه افتاده اولش سخته ولی بعدش باید قبول کنی ایشالا که زودتر خدا دلتو شاد کنه :kissing_closed_eyes:با هر انچه که دلت میخواهد:kissing_closed_eyes:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.