اقدام کم برای بارداری

بچه ها من تو اقدامم برای بارداری و پلی کیستیک هم هستم

از اردیبهشت متفورمین میخورم دکتر گفت اگ باردار نشدی شروع کن ۳ دوره کلومیفن خوردن.الان اولین کلومیفن رو خوردم و تموم شد.حالا دیشب تا الان دارم فکر میکنم این چندماه ما رابطه کافی رو نداشتیم برا بارداری و یک شب در میون نبوده:pensive::pensive::pensive:نمیدونم واقعا چجوری بوده که اصلا یک شب در میون رو رعایت نکردیم

حالا چکار کنم؟؟؟؟نکنه میتونستم با متفورمین باردار بشم و نشدم و الان بیخودی دارم کلومیفن میخورم؟؟؟دارم خل میشم از فکر و خیال

بگید چکار کنم؟؟؟!!!

3 Likes

بچه ها بیاین کمکم کنید لطفا😔

2 Likes

باخوردن متفورمین لاغرم شدی

3 Likes

عزیزم ربطی نداره ب ی شب درمیون بعضیا با۳بارتوماه هم باردارشدن

5 Likes

نه لاغر نشدم

3 Likes

واقعا؟؟؟آخه من شنیدم باید یک شب در میون رابطه داشت.انقدر از دیشب تا حالا فکر و خیال کردم ک نگو

2 Likes

ن عزیزم اصلافکروخیال نکن استرس برات خوب نیست. تازه بعضی خانما ک پسرمیخان فقط روز تخمک گذاری وهمون ۲.۳روز رو نزدیکی میکنن البتع این ب شرطیه ک تاریخ دقیق تخمک گذاریو بدونی ربطی ب دفعات نزدیکی نداره بارداری فقط بهترین زمانش همون بازه تخمک گذاری هستش.ولی کسایی ک پریودنامنظم دارن از۱۳.۱۴پریودشون‌ تا ۲۰پریودشون بهتره ی شب درمیان نزدیکی داشته باشن

4 Likes

ینی من ۱۰ مهر پریودم تموم شده بهترین زمان شروع نزدیکیم کی هست؟؟؟

2 Likes

از ۸ هم تا ۵ روزکلومیفن خوردم

2 Likes

تست تخمک گذاری بگیر

2 Likes

تست تخمک گذاری برای ایشون ک کلومفین میخورن جواب نمیده و کاذب میشه

1 Like

عزیزم کسایی بودن که با یکبار هم باردار شدن نگران نباش
کلومفین هم ماه اول خوردی ببین چطور میشه این دارو اونقدر هم مضر نیست که بخوای بخاطرش استرس بگیری

3 Likes

ممنون،انقدر که تو اینترنت خوندم ک میتونه بارداری پوچ بده یا خارج رحمی استرس گرفتم.ولی دگ سپردم بخدا
مرسی از کمکت:rose::rose::rose:

1 Like

نه بابا نگران نباش
زیاد به حرفای گوگل هم توجه نکن :wink:

1 Like

مرسی:smiling_face_with_three_hearts::heart::rose:

1 Like

ازماشین حساب تخمک گذاری استفاده کن تونت سرچ کن برات میاد

1 Like

بنظر ت تیام جان وقتی کلومفین میخوری همون ۱۴ یا ۱۵ تخمک گذاری اتفاق میفته یا نه

:neutral_face::neutral_face::neutral_face:منم بدتر از تو

نمیدونم خواهر
شاید
شما برای اطمینان تا ۲۰ سیکلت ادامه بده اقدامت رو
شماهم سیکلت نامنطم بود ولی ان شاءالله این ماه دوفاستون خوردی تنظیم شدی

نمیدونم والا هنوز که کم وبیش تخمدانم درد میکنه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.