بچه ها کسی شوهرش آزمایش اسپرم رفته?

من امروز رفتم دکتر برا شوهرم آزمایش اسپرم نوشت و برا من آزمایش لاکتین و سونوگرافی میخواستم ببینم آزمایش اسپرم چطوری هست و هزینش چقدره

1 Like

سلام شرایط آزمایشو میدونی چطوریه شوهرم میخواد بدونه

1 Like

۳۰ هزار تومان شده?

1 Like

اره سی هزار فک کنم ی چندروز قبل ازمایش نباید نزدیکی داشته باشین شرایط خاصی نداره

2 Likes

دقیق میخوام بدونم چند روز نباید نزدیکی داشته باشیم کسی اگه میدونه بگه لطفا

1 Like

عزیزم ما خودمون رفتیم
۱۳تومن شد،سه روز قبلش نباید هیچ رابطه ای داشته باشید

1 Like

مرسی گلم سونوگرافی چی رفتی?

1 Like

البته آزمایشگاه به برادرم گفته بود یک هفته
برا اطمینان یک هفته باشه بهتره،جواب واقعی تر بدست میاد

2 Likes

برا همسرم یا خودم؟
همسرم رفته گفت هیچ مشکلی ندارد اما خودم نرفتم،دوس دارم برم
چه سونویی باید رفت؟

1 Like

سونوگرافی واسه کیست رفتی?

2 Likes

نه نرفتم گفت پریودیت منظومه نمیخواد،خودمم خیلی دوس دارم برم

1 Like

به منم گفت نیاز نیست من گفتم بنویس مطمئن شم کیست اینا نداشته باشم

1 Like

سه روز نباید نزدیکی داشته باشین برای اسپرم ولی برا ازمایش پرولاکتین یه شب کافیه شبشم حتما باید بدون لباس باشی یعنی لباس زیر تنت نباشه خصوصا سوتین ،حتی بدنتم لمس نکنه کار سنگینم نداشته باشی قبلش پیاده روی و اینا

2 Likes

این اشتباهه اتفاقا فاصله زیادم باشه اسپرم کیفیتش از دست میده این باور غلطه که هرچه با فاصله باشه بهتره همون سه روز کافیه

1 Like

عزیزم آزمایش لاکتین ازم خون میگیرن یا یه چیز دیگس?

1 Like

ببین سه روز قبل نباید نزدیکی کنید سعی کنید تو ازمایشگاه اقاتون ج…ق بزنن چون اسپرم زود میمیره باید زیربغل یا داخل دست در عرض ده دیقه ببرید هزینش پنج شش ماه قبل ۲۵ت شد

1 Like

مرسی گلم

1 Like

۳روزقبلش نزدیکی نباید داشتع باشید روش ارضا شدن باید بصورت خودارضایی باشه البتع ببخشیداینجوری واضح گفتم چون بانزدیکی ممکنه توجواب ازمایش خطا ایجادبشع.ازمایش پرولاکتین هم شرایط خاص داره مثلا سوتین نزنی ۲ساعت قبل از ازمایشت ازخواب بیدارشده باشی تونت سرچ کن میا بالا واست…

1 Like

والا آزمایشگاه میگن میگن نیایین،نمیخوان بهترین حالتو اندازه بگیرن که میخوان حالت معمول یا حتی بدترین رو متوجه بشن

1 Like

اصلا پنج روز از اینکه انزال نداشته بگذره آزمایشگاه قبول نمیکنه. پنج روز بگذره اتفاقا اسپرما حالت طبیعیشونو ندارن وکیفیتشون میاد پائیین . درستش همون ۳ روزه

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.