انتقال جنین داشتم

سلام وقت بخیر من روز دهم انتقالم میگذره درد زیر شکم دارم خیلی اذیتم میکنه لطفا کمکم کنید ؟

1 Like

خب حتما بارداری عزیزم، 2 روز دیگه برو آزمایش بده :heart_eyes:
منم احتمالا فردا روز انتقالم باشه
استراحت مطلق بودین؟

سلام عزیزم توکل بر خدا . نه استراحت مطلق نبودم کارهامو انجام میدادم امروز از صبح درد دادم

ب هرکی میگم میخام کارام خودم انجام بدم میگن دیونه ای، اصلا نمیتونم بند بشم رو تخت هیچ کاری نکنم

1 Like

دقیقا منم اینجور آدمی ام اصلا بند نمیشم :crazy_face::crazy_face:اما فقط کارای شخصی خودمو انجام دادم جلو گاز یه صندلی میزارم غذا درست میکنم اصلا وسیله سنگین برندار جارو برقی هم نکش . امروز شیر سویا بگیر با یک قاشق جوانه ی گندم موقع خواب بخور انشالله باردار میشی عزیزم

2 Likes

مرسی عزیزم نشاسته گل گرفتم، دیروز تخمک کشیم بود راه میرم زیر دلم درد میگیره ب دکترم گفتم جنینارو فریز کنم تا 2ماه دیگه میگه الان مشکلی نداری از نظر من آماده ای

اتفاقا الان بهتره نگران نباش وقتی بدنت آماده س چرا دیگه میخوای عقب بندازی ؟ منم نشاسته با شیر میخوردم البته تا یک هفته

یکم از امپولام خسته شدم چن تا جنین و تخمک داشتین؟

من ۷ تا تخمک داشتم ۵ تاش جنین شد .۲ تا که خوب بودن انتقال دادن توکل بر خدا ببینم چی پیش میاد . شما کجا انجام دادی ؟

من اهواز
15تا تخمک داشتم فردا میگن چندتا جنین شده

نگران نباش انشالله هایپر نشی به سلامتی انتقال بدن واست

1 Like

مرسی عزیزم

چند سالته؟ مشکلت چی بود ؟ من ۳۴ سالمه تنبلی تخمدان داشتم و رزرو تخمک هام کم بود

انتقال جنین چطوریه؟

رزو چیه همون ذخیره تخمدان

سلام بله

سلام مثل سونوگرافی واژینال خیلی سریع و بدون درد

عزیزم چند بود ذخیره تخمدانت همسرت مشکلی نداشت

اخه من ذخیره کمه ولی دکتر گفت چیز مهمی نیس ولی همسرم مشکل داره

۷ تا داشتم ۵ تاش جنین شد .نه خداروشکر همسرم مشکل نداشت

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.