مدل لباس خواستگاری مردانه

men2-dress3-suit1 men2-dress3-suit2 men2-dress3-suit3 men2-dress3-suit4 men2-dress3-suit5 men2-dress3-suit6 men2-dress3-suit7

men2-dress3-suit12 men2-dress3-suit13 men2-dress3-suit14 men2-dress3-suit16 men2-dress3-suit17

1 Like

من از هشتمی خیلی خوشم اومد :heart_eyes:

1 Like

هشتمی کدوم میشه :thinking:

1 Like

این میشه :blush:

1 Like

از بالا فقط هشتمین عکس انگار لعنتی رو دنبالش کردن پاهاشو ببینید چجوری گذاشته :joy::joy:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:

من شوهرم خیلی ساده امد بدون کت.
خیلی معمولی.همونش هم به دلم نشست.
منم ساده چایی بردم.بدون آرایش و لباس آنچنانی.اونم خیلی پسندید.
سادگی و آراستگی خیلی قشنگه.و به دل میشینه.
(این نظر خودمه به کسی تحمیلش نمیکنم کسی نیاد دعوا لطفا😂)

2 Likes

من عاشق کراواتم
من بنظرم کت و شلوار قشنگترین پوشش یه مرده،دوست دارم کت یکم بلند تا روی فاقو کامل بپوشونه و دوتا چاک پشت داشته باشه
کت و شلوار خواستگاری شوهرم حتی دسته گل رو رفتیم باهم خریدیم
کت تک هم خیلی قشنگیه برا خواستگاری یکم رسمیتشو کم می‌کنه و متفاوت تره

2 Likes

منم عاشق کراواتم واقعا مرتب و منظم نشون میده آدمو

3 Likes

همسر من با یه تیشرت مشکی قرمز و شلوار کرم اومد خاستگاری این که لباسش رسمی نبود یه طرف، هیچیش به هیچیش نمی خورد هم یه طرف :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::joy::joy::joy:
لباسی که رفتیم محضر عقد کنیم هم در نوع خودش بی نظیر بود واقعا :sweat_smile::joy::joy: شلوار مشکی پلیور آبی کت سبز تیره با ریش و سبیل که هیچ وقت نداشت و نداره فقط اون روز ریش گذاشت :expressionless::expressionless:
من موندم این چه طوری می تونه انقدر قشنگ ست کنه :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 Likes

چه خوب.
شاید اون روز برات جالب نبوده.اما ببین الان چه خاطره قشنگی برات شده.همیشه یادت میاد لبخند میزنی.

1 Like

من شوهرم خوبه تو این زمینه ، چون خودم براش میخرم و میپوشه😂
اما خانواده ش روز عروسی ،خواستگاری دق بودن
من خیلی خجالت می‌کشیدم اما الان پذیرفتمشون دیگه
کلا اختلاف فرهنگی زیاده

ژستشو :joy:

2 Likes

میخواسته یه روز به یاد موندنی باشهد😂

2 Likes

من همون موقع هم می خندیدم اصلا عصبانی نشدم :rofl:

1 Like

:rofl::rofl::+1:

2 Likes

:joy::joy:

2 Likes

منم هیچی رو سخت نمیگرفتم.
یادم افتاد به لحظه ای که کیک جشن ماه عسلمونو آوردن توی اتاق و هنوز از در اتاق نیومده داخل چپ شد کف اتاق.
همه با بهت و شوک و دهن باز نگاهش میکردن.من قش قش میخندیدم.:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

من پدرم یه خواستگار رو به دلیل کت وشلوار سفید رد کرد :joy::joy::joy:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.