خدایا هیچ کسی رو تو انتظار نی نی نذار

خدایا هیچکس با بچه امتحان نکن چون که هم از حکمت تو ناراحت میشه هم زود میرنجه بیایدبرای هم دعاکنیم از این انتظار خلاص شیم :disappointed::disappointed::disappointed:

16 Likes

بچه ها نماز خوندم دعای توسل همه اونایی که منتظرن دعا کردم

9 Likes

الهی آمین.:hibiscus:

3 Likes

ای خداااا…رحم کن بهمون انتظار سخته

6 Likes

إن شاء الله خدابه دل همه مانگاه میکنه اگه تاالان نداده خودش بهترمصلحت رومیدونه :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive: :cry:

5 Likes

منم یه عالمه گریه کردم دیشب خسته شدم از انتظار از حرفای بقیه خدا اگه بخواد معجزه میشه نمیدونم چرا نمیخاد دیگه تحمل ندارم :sob::sob:

5 Likes

منم درد شما رو دارمsami جان …اینقدر دیشب گریه کردم چشمام شده اندازه گردو!!!خسته شدم از انتظار از حرفای اطرافیان

4 Likes

:sob::sob::sob::sob:ای خدا به همه منتظرا نی نی بده

7 Likes

آمین هم به شما هم به من خدا به زودی زود یه نی نی خوشگل وسالم میده مطمئن باشید.

6 Likes

بچه ها هرکدوم بیاین بگین،مشکلتون چی بوده درمان هم کردین؟

2 Likes

منم همینطور مادر شوهرم یه فالگیر که با قهوه فال میگرفت برای من دردبه در گرفته اونم گفته بچه دار نمیشید منو ذله کرده بیچارم کرده خسته شدم خدا صدامو نمیشنوه عزیزم من از ته دلم میخام شمام زود مادر بشی بخدا درکت میکنم میفهمم چقدر سخته

2 Likes

من رفتم دکتر بهم قرص داده این ماه پریود شدم بخورم برای تحریک تخمکگذاری ولی میدونم اثری نداره

1 Like

چرا اینقدر نا امید کی گفته اثرنداره؟ قرصت چی بوده؟ عزیزم همین استرست مانع باروری میشه میدونی که

2 Likes

6ساله ازدواج کردم الان 6ماهه اقدامم منظم قبلش هم چندبار اقدام نامنظم داشتم انگار نه انگار هیچ اتفاقی نیفتاد دیگه نه کیت میگیرم نه منتظرم که تخمکگذاریم کی هست چون تهش دارم فک میکنم نکنه حرف بقیه درست باشه

1 Like

از بس بهم حرف زدن نا امید شدم الانم نزدیک پریودمه بدتر شدم دوباره دارم پریود میشم:sob::sob:

1 Like

چاره ای جز توکل داریم

2 Likes

مادر بزرگ شوهرم هر وقت منو میبینه میگه حامله نشدی تو نازایی دیگه نمیتونم تحمل کنم دلم میخاو بمیرم

1 Like

هی خدا خدا کردم نذر کردم هیچ فایده نداشت امرور فردا پریود میشم حالتشو دارم

2 Likes

بگه به درک، حرف همه هم غلطه مطمئن باش،فقط استرستو کم کن موفق میشی،قرص چی نوشته دکتربرات؟

1 Like

سلام خوشگلا، منم هر کار میکنم، هر چی نذر میکنم بی فایده است، این ماه امیدوار بودم که باردار بشم ولی متاسفانه آزمایش منفی بود. هنوزم پری نشدم، باید برم آمپول برام بنویسه که پری بشم :cry:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.