سونوگرافی آنومالی و جنسیت قطعی

سلام بچه ها ب نظرتون امکانش هست جنسیت جنین تو سونوگرافی آنومالی اشتباه تشخیص داده بشه؟کسی هست ک از عکس سونو گرافیم متوجه جنسیتش بشه؟

سلام برای من ک درست گفت پسره

اهان چون ترشی دلم میکشه؟یعنی درسته؟دستامم خشک خشک شده گفتم شاید از هوای پاییزه ،انقد خشک شده انگار فلفل ریختن روش میلم به غذا خیلی کم شده امشبم اگه ماست ترش نبود اصلا نمیتونستم شام بخورم ناهار نتونستم بخورم تو سالاد کاهو سرکه سیب ریخته بودم دلم نمیکشید ولی چون ترش مزه بود گفتم شاید بتونم ناهارمو بخورم که نتونستم دو قاشق به زور که از گشنگیم میمردم ولی چیزی میلم نمیکشید مگه اینکه آش ترش باشه اره مزاجم میکشه،بوی پیاز خامم حالمو به هم میزنه،شکمم سمت چپش بیشتر تیر میکشه میگن سمت چپ دختره اره؟ولی سمت چپ میچرخمو راحتم موقع خواب ولی ادم خیلی کنجکاو میشه دست رو شکمش که میزنه بگه دخترم یا پسرم :smiley:

بنظرم همه اینا که میگن ترشی دوست داری حتما دختره یا پسره الکیه.

2 Likes

یکی از فامیلامون بهش گفته بودن دختره ولی تو ۷ ماهگی بخاطر فشارش زایمان میکنه ومیبینه پسره :sweat_smile:

1 Like

آنومالي جنسيت رو قطعي درست ميگه
مگرررررر اينكه طرف خيلي شوت بوده منظورم اونيه كه سونو كرده

2 Likes

از 16 هفته به بعد اگه انومالی بدی درست میگه… منم گفت پسره. تقریبا 17 هفته بود. بعد 7 ماهگی ک رفتم باز گفت پسره… علاقه مم هم به ترشه هم شیرین… یعنی چیز شیرین نخورم طول روز ضعف میکنم. ترشی و لیمو و این هم حتما باید با غذام باشه. میوه هم زیاد میخورم… فقط مرغ بدم می اومد. ب بو ها هم حساس بود. بچه هم سمت چپ بود تا 5 ماه پیچید راست😁

البته من کلا تو این 7 ماه نزاشتم کسی نظر ی بده برا جنسیت… نگفتمشون چیه تا سونو 7 ماهگی گفتم… کلا ب کسی رو ندادم در باره بچه حرف بزنه. گفتم ی چیزی میگن یا از روی ویار نظر میدن اشتباه میشه میخوره تو ذوقم.

اخه بعضیا میگن بچه اگه سمت چپه یعنی دختره پس دروغه ؟

والا من بچه اولمه تا اول 5 ماه هم سمت چپ بود تو سونو دکتر چپ دستگاه میکشید. ولی پسره

1 Like

من خودم تو سونو که ازم میگرفت دیدم که پسره چون ببخشید التش مشخص بود
تو اینترنت سرچ کنید سونوی جنسیت پسر و دختر
بعد برین سونو قشنگ دکتر نگفته خودتون متوجه میشین
عکس از برگه سونو بفرست تو نوشته هاش میزنه که جنسیت چیه
ولی شاید تو عکسش از قسمت پایین وسط پاهاش عکسی نباشه
و از بغل یا سر بچه عکس گرفته شده باشه

1 Like

منم بچم پسر بود کلا از شیرینجات بدم میومد و دوس نداشتم بیشتر شور و ترش دوس داشتم
شکمم پایین بود

1 Like

انشالله به سلامتی بغلش بگیری

1 Like

اهاان اره منم ترش و شور مزاجم میکشه نه کاکائویی نه قنادی که قبلنا خیلی دوس داشتم دلم نمیکشه ولی عاشق آلو خشکم که ترش باشه تو خورشت بریزم بخورم روحیمو خوب میکنه اصلا،صبحهام که اصلا تهوع ندارم خوبه خوبم فقط الانا 6عصر یکم جزیی احساس میکنم تهوع میخواد بیاد که نمیاد انگار چیزی،خورم که خیلی چرب بوده

منظور پهن بودو پایین؟

برای دختر وسط پاش چیزی نیست ولی برای پسر یه چیز اضافه تقریبا گرد نوک دار میبینین

منم اصلا تهوع نداشتم

من هفته ی ۱۸ام رفتم‌گفت پسره ،میخوام‌واسش سیسمونی بخرم‌ گفتم نکنه اشتباه کرده باشه ولی دوبار پرسیدم‌گفت‌پسره به شوهرمم‌نشون‌داد ولی من‌ ندیدم

1 Like

اخه خودشو‌جمع کرده بود دکتر گفت داره نماز میخونه :smile:به حالت سجده بود،گفت برو‌ قدم بزن بیست دقیقه دیگه دوباره بیا، والا پاهاش اگه باز بود معلوم‌میشد قشنگ‌ ولی با این‌حال دکتر خودش دید چون‌گفت پسره

ببین‌چجوری سجده کرده😄

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.