مامانم فوت کرده

بچه ها مامانم فوت کرده اصلا حالم خوب نیست رفته بودم دوش بگیرم همون لحظه یهو دلم گرفت طوری که میخواست از جاش در بیاد شروع کردم به گریه وهق هق که همسرم اومد گفت چی شده بعد ۱۰ دقیقه اون خبر دادن مادرم تموم کرده:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

19 Likes

الان این خبرو گرفتی؟تسلیت میگم عزیزم،هیچی تسکین درد و غمت نمیشه میدونم،هیچ حرفی حتی نمیتونم بزنم، امیدوارم روح مادر نازنینت تو بهشت قرین رحمت و آرامش ابدی باشه

12 Likes

وای عزیزم ،خیلی تآسف برانگیز و دردناک ،خدا صبرتون بده ،بخداا قلبآ ناراحت شدم ،روحشون قرین رحمت ،مرگ عزیز دردناکه و فقط خدا صبرتون بده

8 Likes

مادرتون مریض بودن؟خدا صبربده بهتون عزیزم من هیچوقت دوس ندارم تجربه کنم سخت ترین تجربه دنیا مرگ عزیزانه خیلی سخته روحشون شاد:cry::cry::cry::cry::cry:

5 Likes

مرسی عزیزم ممنون ازهم دردیت واقعا سخته

3 Likes

ممنون عزیزم🙏

2 Likes

ممنون عزیزم آره مریض بود هفته پیش جمعه اومدم دیدمش امروز عصر باز قرار بود بیام آخه خونمون دوره زنگ زدم تا من برسم تموم کرده بود نتونستم واسه آخرین بار ببینمش:sob::sob::sob::sob::sob:

4 Likes

منم به عنوان عضوی از مامی گپ این مصیبت وارده رو به دل آرام عزیز و خانواده محترمشون تسلیت عرض میکنم. بقای عمر بازماندگان و صبر جزیل را از درگاه خداوند متعال برای شما دوست بزرگوار خواستارم.:black_heart::black_heart::black_heart::black_heart:

5 Likes

مامانم بچه دار نمی شد بعد هفت سال با هزار تا نذر ونیاز ودوا درمان منو پیدا کرده بود خیلی اذیت شد تو دنیا از حرفهایی مردم والا آخر وای مامان داره قلبم آتیش میگیره:sob::sob::sob::sob::sob:

6 Likes

خیلی ممنونم عزیزم

3 Likes

س تسلیت میگم عزیزم،خدابهتون صبر بده، منم چهارساله مادرم ازدنیا رفته، بارفتنش خوشیم رفت ،دوریش بدجورعذابم میده،همش براش گریه میکنم، تاامروز، همش خوابشو میبینم واقعا بی مادری سخته، خدابهتون صبر بده

8 Likes

ممنون عزیزم خدا مادر شمارو هم بیامرزه خیلی سخته:sob::sob::sob::sob:

5 Likes

میدونم سخته درکتون میکنم، امر الهیه، چیکارکنیم، ماهم ی روزی میمیریم

3 Likes

خدارحمتشون کنه انشاالله،روحشون شاد

4 Likes

خدا رحمتش کنه و ایشالا صبر زیادی بهتون بده

5 Likes

خدابیامرزه عزیزم غم اخرت باشه

4 Likes

الهی عزیزم خدا صبرت بده ک میدونم هیچ دردی تو دنیا عین مرگ عزیز نیس…انشالله خدا قرین رحمت کنه

5 Likes

خدارحمتش کنه عزیزم سعی کن براش فاتحه بخونی و خیرات بدی همیشه هیچی جای پدرومادر و نمیگیره خدا صبربده بهت

5 Likes

خدا رحمتشون کنه و به شما صبر بده
دوست عزیزم گریه و بی قراری بیش از حد ممکنه اون دنیا مادرتم ناراحت بشه لطفا تا میتونی براش دعا کن و قرآن بخون هم خودت آروم میشی وهم مادرت روحش شاد میشه

4 Likes

خدابیامرزه مادرت وعزیزم خدابهت صبربده منم چندساله این غم وتجربه کردم امیدوارم هیچ کس غم نبینه:pensive::pensive:

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.