🎀از اقدام تا بارداری و زایمان۳🎀

دوستان گلم اون گپ شماره ۲ داره میشه ۱۰ هزار بعدش ک قفل شد بیاین اینجا
لطفا قبل قفل شدن شماره ۲ اینجا چت نکنین🌷

3 Likes

سلام دوستان
اون بکی گپ قفل شد

2 Likes

سلام به عزیزای خودم… :star_struck::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

1 Like

@u595959

1 Like

عزیزم یه زحمتی برات دارم یکی از هم روستایی های شوهرم یه خانم خیلی پاک دامنه که رایگان تو روستا تخمدونای عروسا رو میکشه کمرشون شل شه میکشه مث سونگرافی همه چیو میدونه مامای خونگیه خیلی پیر شده دیگه خیلی مومنه و از صورتش نور میباره چن وق پیشم من رفتم پیشش بیچاره از رو جاش نمیتونس بیدار شه ولی بازم از دم درش بر نگردوند منو چون خون ریزی زیاد داشتم کمرمو کشید و شکر خدا خیلی خوب شدم الان مادر شوهرم زنگ زد بهم گفت اون خانمه از یکی سفارش فرستاده که خواب عروستو دیدم که من رفتم از بوستان اونا طالبی چیدم بم گفته دختر چرا از باغ ما برمیداری بش گفتم اینم سهم منه اگه باغ شمام باشه من میخورم تعبیرش چیه خواب خوبیه ؟ اصلا نه فامیلیم نه نسبت داریم فقط هم روستاییم که همه همو میشناسن یهو خواب منو دیده

1 Like

سلام بچه ها ساعت هفت لک قهوه ای دیدم اگه بیشتر بشع ،امشب یک پری میشه یا از فردا حساب کنم

امشب

1 Like

آخیش پیدا کردم اینارو.نمیدونم چرا سرچ میکردم نمیومد

2 Likes

یعنی فردا میشه دو پری

1 Like

اره عزیزم

1 Like

نیومده تموم شد که :joy::joy::joy::joy:

یعنی چی

2 Likes

پری رو میگم

لک دیدی؟ میاد

1 Like

آره لامصب کم کم داره میاد

1 Like

نه دکتر جواب میده نه استراحت جواب میده نه آی یو آی جواب میده نه دعا جواب میده دیگه بریدم خسته خستم

1 Like

الان سوره ی مریم خوندم الهی خدا ب نی نی شماهم بگ موجود باش و بیاد تو دلت

1 Like

سلااام

1 Like

سلام ب همگی خوش اومدین

اون یکی قفل شد خوبی بنفشه

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.