با شوهر چشم چرون باید چیکار کرد

شوهرم خیلی چشم چرونه خیلی این کاره ش رو مخمه نمیدونم چیکار کنم از همه لحاظ خوبه فقط ایرادش همینه خیلی غصه میخورم به نظرتون چیکارش کنم ۸ ساله باهم زندگی میکنیم اصلا درست نشده

1 Like

باهاش برید مشاوره

1 Like

عزيزم چشم چرون از نظر شما يعني چي؟ يعني نگاه ميكه فقط؟ يا نه بعد دنبال طرف ميفته؟ يا بهش شماره ميده؟ يا تا حالا ب شما خيانت كرده؟
اگر فقط نگاه ميكنه به نظرم حساس نشو و ب رو نيار.
به خدا از بس اكثر خانوما تو خيابون با ظاهر زننده و جلف ظاهر ميشند،‌من كه 1 خانمم مات ميمونم و نگاه ميكنم. چه برسه اون مرداي بدبخت !!!

4 Likes

دقیقااااااا
دوستمون درست میگه عاطی جان،البته کاملا حق داری اما گاهی باید از کنار یه سری از مسائل با اغماض بیشتری گذشت و رد شد،زندگی دو اصل مهم داره ـاصل تغافل و اصل تدبیر
تغافل یعنی خودمونو باید ب اون راه بزنیم
شرط آرامش و حفظ سایر ارزشا اینه تمرکزتو از این مسئله برداری در عین حال بیشتر به خودت و توانمندی هات برس و توجه کن
خلاصه گلم حرص نخور،بزا نگاه کنه اگه فقط در حد نگاهه این خصلت مرداست اصولا مردا بصری ان و با نگاه کردن بیشتر اطلاعات میگیرن از محیط

1 Like

عزیزم از یک مشاور کمک بگیرید، البته تا همسرتون نخواد تغییر بده این رفتار رو کسی نمی تونه کاری انجام بده

چشم چرون منظورم اینه که هی نگا میکنه به این و اون هر بار مهمونی یا جشن دعوت میشیم کوفتم میشه انقد خجالت میکشم وقتی میبینم همش نگاهش به زناس
همین پریروز رفتیم تولد اونجا یه دختره لباس کوتاه پوشیده بود جوری که دولا میشد شورتش معلوم بود وای هر بار به شوهرم نگاه میکردم میدیدم چشمش تو باسن اونه داشتم دق میکردم اون دختره هم فهمیده بود هی دولا میشد هی میرقصید اونم هی نگا میکرد خب من مقصر شوهرمو میدونم حالا میگیم یه نگا حلاله ولی کلن شورشو در میاره خیلی ناراحتم ازین موضوع:slightly_frowning_face::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

1 Like

خب چرا باید چنین مهمونیه قاطی میرید که بدتر حرص بخوری
:anguished:

آخه چاره ای ندارم به خدا اصلا به خودمم خوش نمیگذره ولی چون همیشه همه جا میشینه میگه تو پایه نیستی تو فکرت مریضه یا من اصلا نگا نکردم مجبورم میکنه بریم همش میگه تو جنبه نداری ببرمت خارج …

خب توام خودتو بزن ب بیخیالی :cry:
ببینم اگر خودت لباس کوتاه بپوشی ناراحت نمیشه؟؟

مشاور که اصلا نمیاد میگه من مشکلی ندارم تو مشکل داری رو خودت کار کن عادت کنی به این وضعیت

اصلا نمیذاره بپوشم نهایت یه تونیک با ساپورت ضخیم، هی میخام عادت کنم ولی اصلا نمیتونم دلم خیلی میشکنه از کاراش همه چیزش خوبه فقط بدیش همینه نه جرات میکنم تو فامیل برم نه دوستامو نشونش بدم، یه مدت طولانیه که خیلی رفت و آمدمو کم کردم با فامیل، همش حرف در میاوردن ولی الان که با دوستاش رفت و آمد دارم یه مکافات دیگس

خدا خودش به راه راست هدایتش کنه :pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Like

همه مرداکه نگاه میکنن گذرازیادحساس نشوامااگه زل بزنه یکم طبیعی نیست

2 Likes

ای جان عزیزم خیلی از مردا اینجورین تازه نمیزارن زنای خودشون خوشگل کنن یا اونجورای که اون نگا میکنن بگردن انشالله که خدا هدایتش کنه :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

به خدا من اصلا با یه نگاه مشکل ندارم من خودمم میشه به زنا یا مردا نگا کنم ولی شورشو در میاره من جلو اون دخترا خجالت میکشم فک کن بقل من نشسته هی چشش تو سینه و لای پای زنه س یا میخنده، سری آخر که رفتیم تولد به یه دختره انقد کیلید کرد آخرش که اومدیم بیایم بیرون به همه مردا دست داد و به اون دختره،ینی اونهمه زن اونجا بودن دقیقا به همون فقط دست داد
وسط مهمونی هم هی به شوهرم نگا میکردم هی شوخی شوخی بهم میخندید که نگاش کن چجوریه

زل میزنه که هیچ، یارو راه میره رد نگاهش تو باسن زنه س از جلوش رد میشه میخنده بهش ،وای خیلی بده من اصلا اعتماد به نفس اینکه پاشم برقصمم ندارم همون اول مهمونی دپرس میشم تا چن روز گریه میکنم بعدش آروم میشم خوب میشم بعدش فقط کافیه یه بار بریم بیرون تو خیابون یا مهمونی جشنی چیزی…

1 Like

خب به شوهرت بگوکه ازاین رفتارش ناراحت میشی

نمیذاره اونجوری که اون زنا میگردن بگردم ولی یه بار باهاش لج کردم نمیذاشت باشگاه اینا برم به زور راضیش کردم برم باشگاه هی به خودم میرسیدم هیکلمم خیلی عالی شده بود هی گیر میداد که تو یه چیزیت شده تو زیر سرت بلند شده یه یه هفته ای دعوای شدید کردیمو من برا اولین بار تو زندگیم قهر کردم رفتم خونه مامانم به یه ساعت نکشیده اس داد حلالم کن و … دلم شور زد اومدم خونه دیدم خودکشی کرده :cry::cry::cry:
رفتیم بیمارستان و … دکتر گفت تا همیشه باید مراعاتشو بکنی این حساسه همیشه باهاش کنار بیا
من بعد اونروز موندم این منو دوست داره یا نه اگه داره پس ایک کاراش چیه

1 Like

اخ اخ چه بد خدا بت صبر بده عزیزم نارحت شدم :neutral_face::neutral_face::neutral_face: اینو نمیشه کاری کرد پس

1 Like

خودش میدونه صدبارم گفتم با دعوا با گریه با خواهش با لوس کردن،همیشه یا زیرش میزنه که من اصن نگا نکردم به کسی یا به شوخی میگیره که چی میشه مگه،
بعدشم دست پیش میگیره که کوفتم کردی از دماغم در آوردی …

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.