دعای خوب برای بندگان خطاکار بهتر از نفرینه

سلام خواهرای گلم .چند روز پیش ظاهرا یکی از بچه ها یه دروغ هایی میگه از زندگی و سه قلوهاش که لو میره و باقی ماجرا .کارش واقعا زشت بوده و هیچ توجیهی نداره ولی حرف من اینه چرا این همه نفرین و آه و ناله؟؟؟انگار که یه جنایت کار حرفه ای گرفتین ،ایشون به نظر من مرد نبودن یه خانم بودن که حسرت تمام این چیزایی که توصیف کردن تو دلشون بوده و رویاهاش از ذهنش ریخته بیرون میشد تو خاصش بهش تذکر داد اگه جواب نمیداد هرکاری میکردین ولی اصلا کسی رو نفرین نکنید چندنفر از دوستان سپردنش به خدا و بدترین اتفاقات رو براش از خدا خواستن حتی یکی ارزوی مرگش کرد.ما کجا وایسادیم واقعا؟شماها انقدر ساده گول نخورید و اعتماد نکنید اینجا هرکسی میاد با هزار عقده و کمبود اون که باید عاقل باشه ماییم عزیزان .بازم میگم کار این خانم تایید نمیکنم ولی کار ما خیلی زشت تر بود ،اگه جواب کار بد رو با کار بدتر بدیم که سنگ رو سنگ بند نمیاد. از مسلمون بودنم بگذریم حتی انسانی نیست که ارزوی بد کنیم برای کسی، چقدر خوب میشد جای اون بگیم خدایا اگه این ارزوها تو دلشه به واقعیت برسونش تا دیگه دروغ نگه .یا اینکه خدا کمکش کنه راه واقعی زندگی رو پیدا کنه .
در شان یه مسلمون نیست این همه بدخواهی برای دیگرن یه عادت شده برامون از بعد نماز که مرگ مرگ میکنیم تا زندگیای روزمره.

ببخشید طولانی شد ولی دیدم دخترای مهربونی هستین دلم نیومد اینارو نگم شاید ناخواسته اینارو گفتین.
به امید روزی که جای بدخواستن برای همدیگه ،هدایتش رو از خدا بخوایم

19 Likes

سلام عزیزم
من هم با شما موافقم :+1::rose:
بهتره به جای آه و ناله و نفرین فقط دعا کنیم برای همدیگه تا انرژی مثبتش به خودمونم برگرده.
ما برای اینکه دعوا نشه یا هرج و مرج پیش نیاد پرچم کردن رو گذاشتیم ولی متاسفانه دوستان بعد از دعوا و کش مکش تازه یادشون می افته باید پرچم کنن.

6 Likes

دقیقا همینه اولین کسی که از نفرین اسیب میبینه خودمونیم

5 Likes

دوما اینقد زود همدیگر قضاوت نکنیم چون زندگی همه ادمها شبیه هم نیست

4 Likes

بسیار بسیار موافقم

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.