احساس خفگی😭😭😭

سلام بچه هاخوبین.بچه هامن شبا وقتی ک میخوام درازبکشم بخوابم احساس خفگی میکنم انگارکه تو زندان هستم نمیتونم نفس بکشم هم احساس خفگی میکنم هم نمیدونم چرابینیم وقتی درازمیکشم کیپ میشه میشینم گریه میکنم احساس خفگی میکنم شبانمیتونم برم کوچه حیاطم نداریم نمیدونم چیکارکنم انگارمثل دیوونه هاافسرده شدم راهی واسه درمان کیپ بودن بینی ندارین نمیدونم شایدم بینیم گوشت اضافی داره چ دکتری برم ببخشین طولانی شد خواهش میکنم یکی واس این دیوونگی من راهی بگه

2 Likes

عزیزم توی یه زمان از بارداری عادیه به پهلو بخواب خوب میشی من الان ۲ ماهه کیپ بودن بینی رو تحمل میکنم دکترم رفتم گفت بخاطر بارداریه

1 Like

اخه چرا بارداری بابینیمون چیکارداره خودم ی افسردگی و خفگی داشتم شبااین کیپ بودن بینی هم اضافه شده گریه میکنم شوهرم میگه دیوونه شدی دست خودم نیس الان ساعت۳شبه اینجاپیام میدم خوابم میادنمیتونم بخوابم ینی ازاولش اینجور احساس خفگی روداشتم هااین بینی هم اضافی شد:sob::sob::sob:

تو بارداری گرفتگی بینی عادیه برامنم همینطوریه به حدی اذیتم میکنه که احساس میکنم هم میخوام خفه بشم هم بالا بیارم پس سخت نگیر قطره بینی بگیر بنداز البته موقتیه یه کم راه نفستو بازمیکنه

1 Like

بعد از زایمان حتما پیش یه دکتر گوش و حلق و بینی برید تا مطمئن بشید راه تنفستون سالمه

2 Likes

فک کنم تا اون موقع دیگه خوب بشه تا یه مدتی ماندگاره بعدازیه مدت ازبین میره مثل حالت تهوع و بی میلی به غذا

اخه نوشتن قبل از بارداریم داشتن اما حالا دیگه بدتر شده

منظورشون قبل از باردارشدنه حالا که باردارشدن بدترشده

اره منم تو هفته 16و17و18خیلی بینیم کیپ میشد

1 Like

آره تو این هفته ها خوابیدن خیلی سخت میشه کاش فقط بینی بود من نمیتونم طرف چپ وراستم بخوابم:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:

درسته و چون الان ک بارداره نمیتونه بره عکس از صورتش بگیره بهتره بعد زایمانش اقدام کنه

1 Like

چرا؟
من وقتی رو پهلوی چپم میخوابم سنگینه برام اما دست راستم نه

منم سمت راستم نمیتونم بخوابم احساس میکنم سنگینم وشکمم افتاده زمین:joy::joy::joy::joy:سمت چپمم که میخوابم پهلوم سوزن سوزن میشه نمیتونم بخوابم رو کمرم که میخوابم انگارکمرم میخواد بشکنه:persevere::persevere::persevere::persevere:

عزیزم❤
دیگه باید باهاش کنار بیایم،قبل از خواب یکم با روغن اروم شکم و پهلوهاتو ماساژ بده ارومترت میکنه
من رو کمر ک میخابم نی نیم سفت میشه زیر شکمم احساس میکنم اذیته بخاطر همین نمیتونم رو کمر بخابم

1 Like

آره منم همین حس ودارم انگار نبضش تندترمیزنه وجاش تنگترمیشه

داره بزرگتر میشه بخاطر همینه
شما چند هفته اید؟

16هفته شما چندید؟؟

من 20هفتم

1 Like

به سلامتی عزیزم خدا برات نگهش داره دختره درسته؟؟

مرسی گلم
همچنین نی نی شمارو،ان شالا ک نامدار باشه و خوش قدم🌹
نه پسر هست👼

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.