عفونت قارچی مزمن 😔

چیکار کنم ۱۰ ساله عفونت قارچی دارم کلیتریمازول استفاده میکنم لباس تنگ نمیپوشم شوینده عطری نمیزنم ولی فقط یه هفته بعد کرم کلیتریمازول خوبم یه بار به مدت ۶ ماه قرص فلوکنازول خوردم بی فایده ست جرات ندارم واسه بارداری اقدام کنم چون به شدت عفونت برمیگرده چرا من همش عفونت قارچی دارم هر چی دکتر میرم باز همینارو مینویسه چیکار کنم😭

1 Like

اینارو به دکتر بگو یه متخصص خوب برو عزیزم فقط یه چیزی شوهرت بهداشت رو رعایت میکنه امکان داره دلیلش اون باشه

2 Likes

شياف دالاسين خيلي خوبه دکتر برام چند سال پيش خارجيشو تجويز کرد استفاده کردم الان بعد پنج سال ديگه عفونت نميشم.
البته چون خارجي هست قيمتش بالاس ولي ارزش داره خيلي خوبه

3 Likes

سلام…بهتر عنبر نسا رو امتحان کنی هیچ ضرری نداره رو من که جواب میده … یک روز در میان ۱۰ بار تو جا اسفندی بسوزون چ دامن بپوش کمی پات رو باز کن و بزار دود به واژن برسه با دامن راحت تره … شورت رو جلو آفتاب خشک کن و اتو کن…موفق باشی…البته بهتر ی دکتر متخصص خوب بری

4 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
دوستان درست فرمودن ممکنه از شوهرتون به شما بر میگرده این عفونت، پس ایشون هم باید از دارو استفاده کنن همزمان با شما. عنبرنسا رو هم حتما امتحان کنید دوستان زیادی نتیجه گرفتن با این روش
انشالا به زودی بهبود پیدا کنید

3 Likes

ممنون از راهنماییت عزیزم🌷

2 Likes

آخه یه بار امتحان کردم احساس کردم بدتر خارش گرفتم😥یعنی باید ادامه میدادم؟

1 Like

سلام عزیزم از پماد واژینال کلیندامایسین استفاده کن و قرص مترونیدازول و سفیکسیم بخور خیلی خوبه دکتر بمن داده بود،پمادتم تا وقتی ک تموم شه استفاده کن هرشب یدونه بزن واینکه رابطه نداشته باش موقع مصرف پماد

واینکه موقع شستشو فقطططط باشامپوبچه بشور یا صابون بچه ،غیر اینا هیچ چیز دیگ نزن چون بدتر قارچ میگیری ،واینکه همیشه لباس زیرتو تن تن عوض کن و واژنت حتما خشک باشه بعداز دستشویی رفتن که رطوبت منشا قارچه خودش

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.