خیلی از همسرم ناراحتم

سلام بچه ها. اومدم یه درد دل کنم :pensive:
اگه یادتون باشه قبلا هم گفته بودم که شوهرم بچه دوست نداره . دیروز دوستم با بچش اومده بود اینجا. پیش خودم فکر کردم شاید بچه اونو ببینه یه خورده روش تاثیر مثبت بزاره چون خیلی با اون بچه بازی کرد.
اما همینطوری که اونا رفتن اولین جمله اش این بود: بچه چیه آخه مخمو خورد :pensive::pensive::pensive:
همش میگه سکوت و تنهایی رو دوست دارم

9 Likes

خخخخخ راس میگه والا منو شوهرمم هروقت ی بچه رو میبینیم شلوغی میکنه تصمیم میگیریم نیاریم دیگ😂

5 Likes

ایناهمش ظاهرسازیه خودمم همینطوری بودم به بچه اصلا رونمیدادم با صدای یه بچه اعصابم خوردمیشد ولی حالا که باردارشدم هربچه ای وکه میبینم دلم براش آب میشه
ناراحت نباش وقتی بچه بیادتوشکمت خدا مهرشم به دل باباش میندازه

7 Likes

خودت چندسالته عزیزم؟

2 Likes

منم دقیقا مثل شوهرت بودم سکوت وتنهایی صدای بچه که میومد پیش خانوادشون دادمیزدم سرشون که چراسرو صدامیکنین ولی الان صداشون که میاد ذوق میکنم میگم بچه منم بزرگ بشه همین کارارومیکنه:smiley::smiley::smiley::smiley::joy::joy::joy::joy:

3 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob: اما من دوست دارم

1 Like

میترسم که اینجوری نباشه. به خورده آدم بی احساسیه به قول خودش میگه من خیلی سنگدلم

2 Likes

28 سال

2 Likes

چیکار کنم اینم مثل من عاشق بچه بشه :cry:

1 Like

هرچی هم سنگدل باشه بالاخره یه روزی دل رحم میشه وقتی بچتون بزرگ بشه وزبون بریزه براش دلش آب میشه

3 Likes

خب به همسرت بگو سنم کم نیست که بخوام بمونم چندسال دیگه

2 Likes

نمیدونم والا .عصابم خورده :cry::cry::cry::cry:

1 Like

هزارو یک بار گفتم .اصلا براش مهم نیست

2 Likes

توگوشی عکس بچه بگیر فیلمشونو اونجاییش که داره زبان میریزه وشیرین بازی درمیاره بریزتوگوشیت بعد باآب وتاب براش تعریف کن تا دلش آب بشه

3 Likes

اینجوری خودخواهیه پس توهم کاری کن بچه بیاری مثلا کاندوم سوراخ کن :see_no_evil:

3 Likes

نشون میدم. خودشم میبینه به من نشون میده :joy: ولی روی تصمیمش برای بچه دار نشدن تاثیری نذاشته

2 Likes

خودتو نگو شوهرتو بگو
بگوپیرمیشی دیگه حوصله ی بچه رونداریا وقتی پیربشی ودیگه بچه دارنشی دلت بچه بخواد ولی نتونی بیاری اون موقع میخوای چ کنی یه عمرحسرت میکشی که کاش زودترمیاوردیم

2 Likes

بهش فکر میکنم اما میترسم بعدا پشیمون بشم
شاید بخندی برام اما از یه طرفی هم دعا کردم و نذر و نیاز کردم و از خدا خواستم خودش راضیش کنه میترسم اگه من این کارو کنم خدا رو ناراحت کرده باشم :pensive:

1 Like

نه عزیزم چراخداروناراحت کرده باشی وقتی تو دلت میخواد باید ببخشی از سن بچه دارشدنتونم میگذره دیگه راهی به جزاین نداری

1 Like

گفتم خواهر هرچی که فکرشو کنی بهش گفتم.میگه من پشیمون نمیشم هیچوقت
حتی بهش گفتم تو حتما خواجه ای :joy::joy::joy::joy: میگه تو اینجوری فکر کن
کلا هرچیزی بگم بی فایده هست

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.