پایین امدن تیتر بارداری و عدم تشکیل قلب

سلام خانما توروخدا هرکی این شرایطو تجربه کرده بیاد منو راهنمایی کنه من الان۶هفته۵روزمه ۵هفته و۳روز رفتم سونو گفت کیسه زرده وساک حاملگی دیده شده ولی جنین دیده نشده تیتر بارداریمم در محدوده نرمال بوده ولی از بارقبل که رفتم تیتر گرفتم پایینتر اومده به نظرتون چندهفته بعد صدای قلب جنین شنیده میشه؟

2 Likes

سلام ازمایشتونو ازمایشگاه قبلی تکرار کردین؟

1 Like

از 6تا9 هفته برای تشکیل قلب فرصت هست

1 Like

عزیزم ۸ هفته برو سنو حتما قلبش تشکیل شده
نگران نباش

1 Like

خودم آزمایشگاه کار میکنم خودم تیتر خودمو آزمایش کردم خیلی نگرانم

چند بوده؟ کی بتا دادین؟

بار اول۷۴۰ بار دوم ۵هفته و۴روز انجام دادم۳۲۳۳بود و بارسوم ۶هفته و۱روزم بود۱۷۰۰شد

بچه ها خیلی دلم گرفته نمیدونم چند درصد احتمال تشکیل قلبش هست

اگه شرایط مشابهی داشتین راهنماییم کنین

خوابیدید؟

عزیزم بتات خیلی پایین اومده

1 Like

آره میدونم همین نگرانم کرده ولی بازم در محدوده نرماله

1 Like

دکتر نرفتی؟

حدیث جان چرا بدکترنشون ندادی؟؟

دکترم گفت صبرکن تا یک‌ماه دیگه سونو بدی.بار آخری که بتا دادم خیلی خیلی استرس داشتم میگم شاید بخاطر استرس تیترم افت کرده باشه

فکر میکنم باید بازم دو روز صبر کنید دوباره تیتر بدید
تیتر تون درسته تو محدوده نرمال هست ولی بالا و پایین شدن بتا نشونه خوبی نیست
ان شاءالله برای شما مشکل نباشه

3 Likes

سلام عزیزم منم شرایطم مثل شمابود

تیتربتادادم اولیش۹۷۶بودبعدشد۷۱۱بارسوم شد۷۰۶که رفتم دکترگفت همین الان بروبیمارستان سقط کن باچشم گریون رفتم بیمارستان که سقط کنم دکتربیمارستان گفت من بخاطرتیتربتابچه روسقط نمیکنم تامدرک محکم نداشته باشم خلاصه ۳شب بیمارستان بستری شدم ازم ازمایش گرفتن تیترم رفت بالا

1 Like

اخرین شب حالم بدشدبردنم سونوکه گفتن بچه داخل رحمه وساک بارداری وکیسه زرده مشهودبودولی فتال پل رویت نشده بهم گفتن احتمال داره حاملگی پوچ باشه بهش دل نبند

واسه شما بتا رفته بالا دکترا بیخودی میترسونن خانم حکیمی هم همیشه میگه تا هفته ۱۰ وقت داری واسه تشکیل قلب اصلا به خودت استرس نده انشالله که همه چی عالیه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.