عرق کاسنی در دوران بارداری ضرر نداره؟

من 26 هفته بارداری هستم میخوام عرق کاسنی بخورم برای جلو گیری از زردی بچه آیا ضرری نداره

1 Like

س من شنیدم توماه نهم خوردنش ضررنداره. برا سهولت زایمان خوبه

1 Like

من وقتی ب دکترم گفتم عرق کاسنی خوردم خیلی دعوام کرد و گفت اصلا هیچ ربطی ب زردی بچه نداره فقط توی ماه نهم یک استکان کوچیک اشکال نداره

3 Likes

ممنون

1 Like

واقعا .پس حتما ضرر داره

2 Likes

سلام ضرر نداره
ولی خیلی تو زردی نگرفتن تاثیر نداره
چون دوست منم ماه آخر زیاد خورد ولی بازم بچش زردی گرفت

3 Likes

ممنونم

2 Likes

سلام منم عرق کاسنی زیاد میخورم واسه اینکه زردی نگیره

1 Like

فقط زودتر از ماه ۸ شروع نکنید
چون زیاد خوردنش هم خوب نیست

1 Like

دکترم گفت خوردن سردی تو ماهای آخر کمکی به زردی نگرفتن نوزاد نمیکنه.زردی تو بدن همه آدما هست فقط چون نوزادا ضعیفترن ، معمولا اوایل تولدشون میگیرن…بعضیا با شدت بیشتر بعضیام کمتر
عرق کاسنی برا کاهش درد زایمان خیلی خوبه نه زردی!

2 Likes

مهری جون خواهشا دیگه نخور :triumph::triumph::triumph::triumph::triumph::triumph:

2 Likes

من همون اوایل بترداری تحقیق کردم نوشته بود اکثر عرقیجات مضره که عرق کاسنی هم جزیی از مضراته

1 Like

خواستی بخوری ماه اخربخورعزیزم…ضمنا زردی ربطش به گروه خونی مادر وبچس وخوراکی ها خیلی موثرنیستن…اگه گروه خونی شماوهمسرتون یکیه احتمال زیاد زردی نمیگیره

2 Likes

دکترمنم گفت نخور

1 Like

ممنون

1 Like

از اطلاعات همه ممنونم :kissing_heart:

2 Likes

ممنونم

1 Like

من اخه برای بچه اولم خیلی خوردم مشکلی هم برام پیش نیومد ولی الان ازدکترم هم سوال کردم گفت نخور نمیدونمچرا

1 Like

آره من خیلی میخوردم چون دوستم بچه اش پسر بود اونم زیاد خورد بچه اش اصلا زردی نگرفت بخاطر اون میخورم گفت بخوری نمیگیره

1 Like

اخه عزیزم همه بچها که زردی نمیگیرن نگران زردی نباش بچه من که هیچی نخوردم زردی هم نداشت تو بارداری انار بخور اصلا نمیگیره مام که افتادیم تو فصل انار :yum::yum::yum::yum::yum::yum:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.