اقدام به بارداری با کلومیفن لتروزول متفورمین

سلام خانوما کسی بوده که با کلومیفن آسپرین لتروزل باردار بشه من خرداد خارج از رحم حامله بودم که با زعفرون انداختم خودم و همسرمم همه ی آزمایشاتم دادیم مشکلی نداشتیم فقط من این ماه پلی کیستیک بودم که این داروها رو بهم داده

1 Like

2نوشته به موضوع تازه تبدیل شد: پیاز درمانی در اقدام

@u432438

1 Like

سلام داروهاتون رو مصرف کنید ان شاءالله جواب میگیرید

3 Likes

ایشالا

2 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
اگر در کنار مصرف این داروها بتونید یه رژیم غذایی سالم داشته باشید و ورزش منظم انجام بدید خیلی تاثیر داره
اگر اضافه وزن دارید حتما وزن تون رو کم کنید حتی اگر فقط 2 کیلو اضافه ست. این خیلی می تونه به فعالیت تخمدان ها کمک کنه.
از همه مهم تر نداشتن استرس هست. انشالا به زودی نتیجه می گیرید

4 Likes

1نوشته به موضوع تازه تبدیل شد: لتروزول بخورم یا نه؟

حدودا ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم :sob::sob::sob::sob:

1 Like

عزیزم شما شروع کنید به وزن کم کردن انشالا زودتر از اونی که فکرشو می کنید نتیجه می گیرید. نیازی نیست صبر کنید تا ده کیلو کم بشه و بعد اقدام کنید.

3 Likes

فدات عزیزم مرسی ایشالا :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
مرسی بابت حرفای قشنگت که امید میدی:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Like

1نوشته به موضوع تازه تبدیل شد: کپسول های لاکتواژ

1نوشته به موضوع تازه تبدیل شد: لکه بینی و تنبلی تخمدان

سلام من اون ماه رفتم ماما بعد قرص لتروزول بهم داد و گف از شب چهارم شبی ۳ عدد بخور خوردم بعد سونو دادم فولیکولام۱۹و۲۱بودن ولی باردار نشدم این ماه ۲۳ شیش پریود شدم وقرص لتروزول گرفتم از شب چهارم شروع کردم به خوردن از شب ششم نزدیکی کردیم آیا احتمال بارداری هست؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.