راه های لوند بودن

سلام بچه ها. من ی سوال دارم خیلی ذهنمو درگیر کرده…من با شوهرم خیلی درگیری داشتم تصمیم گرفتم رو خودم کار کنم… با خودش و خانوادش کنار بی‌ام‌و بهتر رفتار کنم… ولی با خودم ک فکر میکنم همینا کافی نیست… چند روز پیش با دوست خانوادگی مون صحبت می‌کردم میگفت تو کم محبت میکنی ب شوهرت… خانوما شما چجوری محبتتون ب شوهرتون نشون میدید؟؟؟؟ بعد اینکه شوهرم همیشه میگه زن باید زنونگی داشته باشه لوند باشه… لوند بودن چجوریه بنظرتون؟؟؟؟ :cry:

2 Likes

چرا از خود همسرت سوال نميكني دقيقا منظورش چيه
بعضي مردها دوست دارن زنشون كلامي بهشون محبت كنه و ناز و نوازششون كنه
بعضيا دوست دارن زنشون لباسها و آرايشهاي خاص داشته باشه و به از لحاظ بصري براشون دلبري كنه
به نظرم خودش بهتر ميتونه راهنماييت كنه

5 Likes

دقیقا

3 Likes

خودش میگه بدم میاد وقتی بهت بگم ی کارو بکنی تو عینا همون کارو کنی انگار ک نقش بازی میکنی برو خودت یاد بگیر… منم گفتم تجربه دوستامو بدونم شاید راهکارهای بقیه رو انجام بدم خوب باشه

5 Likes

خودش نمیگه میگ خودت برو یاد بگیر

2 Likes

درسته .معمولا اکثر مردا از زنی که قلدر باشه،بخواد مردونه رفتار کنه بدشون میاد نباید خشک باشی ، مردا عاشق عشوه زن میشن زمخت نباش و نرم حرف بزن باصدای اروم مثلا ناز کردن خوبه ولی با لوس شدن بعضیا اشتباه میگیرن خندیدن مثلا بعضیا قحقحه میزنن درست نیست نخودی بخند،حتی حرکات بدن بعضیا خیلی خشکه عین چوب مثلا با کرشمه جلوش راه برو ،گاهی حتی لازمه با صدای نازک و بچگونه یه چیزایی ازش بخوای فکر کن ادای بچه هارو در میاری ولی زیادی نشه که بی مزه بشه ،براش ارایش کن ،لباس تمیز و باز بپوش ،خیلی موارد هست یکم دقت کن ببین شوهرت توفیلم یا دنیای واقعی چه زنی رو تایید میکنه ریز شو توش میفهمی

6 Likes

دیدی بعضی زن هستن دوست دارن مرد تو مشتشون باشه و زیاد امرو نهی میکنن این کارو اصلا دوست ندارن جاش با خواهش یه چیزی ازش بخوا ،دستو پا چلفتی نباش ولی کارای مردونه رو انجام نده مثلا یه چیز سنگین بلند نکن بجاش از شوهرت خواهش کن انجامش بده بعدش بغلش کن خودتو بچسبون تشکر کن

3 Likes

برای شوهرت یکم لوس بشی بد نیست ولی زیادش باز فراریش میده

4 Likes

خب يه كم خلاقيت به خرج بده پس
احتمالا دوست داره زياد بهش توجه كني و نازشو بخري هي، اما تو سريع ميري سر اصل مطلب
شك نكن شوهرت موضوع خاصي مد نظرشه اما روش نميشه دقيقا بهت بگه
بيشتر حواست رو بده به حرفاش ببين چي كار ميكني توي رفتارات خوشش مياد و تاييد ميكنه همونها رو تكرار كن

5 Likes

میخوای صداش کنی با نازو ادا صداش کن پسوند و پیشوند بزار کنار اسمش و گاهی با کلمات دیگه صداش کن

2 Likes

شوهرت گاهی بغل کن سرش بزار رو سینت با موهاش بازی کن بینش رو موهاش بوس کن نازش کن یکمم حرفای عاشقانه چاشنیش کن معجزه میکنه

2 Likes

دیگه از این کارا خودت باید خلاق باشی

2 Likes

اوهوم عزیزم درست میگی… ولی ی چیزی ک هس همیشه مرتب بودن خیلی سخته:tired_face::tired_face:منم چون نماز میخونم هی باید وضو بگیرم ارایش کردن سخته برام
:sweat:

2 Likes

اوهوم من خیلی دستو پا چلفتی ام جلو شوهرم😭

1 Like

منم مشکل شمارو دارم نیاز نیست ارایش کامل داشته باشی موهات مرتب کن و یه رژ بزن و لباسی که دوست داره بپوش رژم که زود پاک میشه برا وضو

2 Likes

خییلییی بدم میاد مرد ناز کنه شوهرمم ناز نازیه مامانش همش بش میگ تو پسری انقد ناز داری دختر بودی چی میشدی😑

2 Likes

اوهوم

1 Like

این اصلا خوب نیست همونطور که نباید خشک باشی دست پاچلفتی بودنم بده سعی کن اطلاعاتت رو بالا ببر تو هر زمینه که تسلط داری نظر بده باعرضه ولی زنونه باش

2 Likes

زن و مرد برا هم ناز نکنن برا کی بکنن بعدم عزیزم تو نازش بخر تا یکی دیگه جات نیاد هیچ وقت

1 Like

من واقعا نمیدونم چرا نمیتونم خیلی اینکارا رو انجام بدم… مثلا باهم میریم شمال یا میریم تهران یکی دوساعت تو راهیم ولی کلا ده کلمه باهاش حرف نمیزنم. این خیلی اذیتش میکنه… ولی دست خودم نیست واقعا هیچ حرفی ب ذهنم نمیرسه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.