اقدام برای بارداری اول

سلام .من الان ۲۰ روزه که قرص فولیک اسید رو شروع کردم آزماش دادم همه چیز عالی بود سونوی رحم و تخمدان هم در روز ۱۳پرودی (۲۹روزه هس پ) انجام دادم یک فولیکول بالغ ۱۹ سمت چپ داشتم و یک ۱۲ در سمت راست مابقی همه ریز بودن
میشه دوماه فیکس فولیک اسید بخورم و اقدام کنم یل ۳ماه باید پربشه؟؟؟؟ برای اینکه نی نی م پسر بشه رژیم غذایی هم دارم رعایت میکنم هم خودم هم همسرم ازمایش اسپرم هم میخواد بده بنظرشما قرص فلوکونازول که میگن بدن رو قلیایی میکنه درسته ضرر داره ؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
آیا غیر از کیت میشه سونویی داد ک تاریخ دقیق تخمک گذاری رو همون ماه که میخوام اقدام کنم بهم بگه ؟؟ برای جنسیت پسر

1 Like

خيلي ها كلا اسيد فوليك نميخورن نگران نباش دو ماهم خوبه

3 Likes

ميشه رژيم پسر دار شدنتونو بگيد
چه كارهايي انجام ميديد؟

1 Like

من همرو کلی سرچ کردم و پرسیدم . برای پسر دار شدن بدن باید غنی باشه از سدیم و پتاسیم و کلسیم بدن باید کم باشه لبنیات کلااااباید حذف بشه ، غذاهای گرم باید بخورید گوشت گوسفند تاکید شده ( غذاهای گرم از سه ماه قبل و چند روز قبلی که میخواید اقدام کنید) تخم هویج خیلی گرمه توی پریودی خورده بشه حالت دمنوشی، خود هویج ، خرما در پریودی، عسل و گردو برای صبحانه هم خودتون هم همسرتون، ماه آخر یه معجون بسازید با انواع آجیل ها و عسل روزی دوسه قاشق باید بخورید مخصوصا همسرتون ،همسرتون آزمایش اسپرم بدن چون خیلی مهمه که اسپرم مرد خوب و قوی باشه برای پسر دار شدن

عزیزم توی مفاتیح ی دعا هست من چند نفرو دیدم ک اونو انجام دادن و جواب گرفتن. اگ خیلی اصرار ب پسر دارید سرچ کنید و انجام بدید اونو. اصلا ام سخت نیست.

2 Likes

من ک اعتقادی ب این رژیما ندارم ،من و شوهرم وحشتناک لبنیات و سردیجات میخوردیم همه میگفتن بچتون دختره،اما پسر شد!!!

2 Likes

به نطفه خودتون و خواست خدا بیشنر اعتقاد دارم

2 Likes

اونکه صد درصد به اسپرم های پدر ربط داره. رژیم باعث میشه شرایط تغییر کنه و به نفع اسپری هایی که پسری هستن باشه پیش بره تا اونا لقاح رو انجام بدن

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
نیازی نیست سه ماه پر بشه اما باید حتما مصرف اسید فولیک رو ادامه بدید تا زمانی که پزشک قطع کنه براتون.
اگر عفونت دارید بهتره اول درمان بشید بعد اقدام کنید چون اگر باردار بشید بهتره استفاده نکنید از این دارو.
برای اطلاع دقیق از تخمک گذاری باید سونوگرافی سریالی انجام بدید عزیزم
یادتون باشه این روش ها صد در صد نیستن و فقط احتمال پسردار شدن رو افزایش میدن

ممنونم از پاسخ گوییتون خانم دکتر :bouquet::bouquet::bouquet:چندتا سوال دیگه دارم درگیرشونم خیلی ممنونتون میشم اگه راهنماییم کنید .‌‌.‌. آیا واقعا قرص فلوکونازول رحم رو قلیایی میکنه؟؟و چه موقع باید استفاده بشه؟

1 Like

و اینکه مهمه ک تست پاپسمیر انجام بدم؟؟؟ میشه فقط یه چکاب ساده انجام بدم فقط در حدی که بدونم عفونت دارم یانه؟؟؟؟
و اینکه دستگاه ph که میگن حالت قلیایی و اسیدی رحم رو نشون میده حقیقت داره؟؟؟؟

خواهش می کنم عزیزم من پزشک نیستم :grin:
این سوالات رو در گپ جدید بپرسید و در سالن پرسمان قرار بدید عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.