ترشحات آبکی در بارداری

خانوم حکیمی دو روزه ازم ترشح رقیق و آبکی اومد دوبار مث آب بی رنگ و بی بو چیکار کنم

2 Likes

مشکلی نداره عزیزم اگر ترشحات زرد یا سبز باشن و بوی بد بدن یا خارش و سوزش داشته باشید نشونه عفونته و باید حتما درمان بشه. در غیر این صورت چیزی نیست نگران نشید

2 Likes

ممکنه قارچی باشه؟من هفته سی و هفتم دچار آبریزش شدن،بعد از کلی معاینه معلوم شد که کیسه آبم سالمه و نشتی نداره،دکترم تشخیص داد که ناشی از یک نوع قارچه،آبکی و بیرنگ بود،فقط لباس زیرم خیس میشد

3 Likes

جدی میگین من همش نگرانم ک نکنه کیسه آب سوراخ شده

2 Likes

عفونت دارم اما کم دکترم گفت با شامپو بچه خودتو بشور قرص نمیتونم بدم

2 Likes

مال من پنج سال پیش بود،یادم میاد بهم پماد ضدقارچ داد ولی انقد استرس داشتم و انقد به دکترم زنگ زدم بیچاره مجبور شد آخر سی و هفت هفته سزارینم کنه

2 Likes

عفونت قارچی داشتم قبلا قرص و پماد داد بهتر شدم اما کامل نه تاااینکه باردارشدم

2 Likes

منم ی آدم استرسی ام همش نگران بچه چیزیش بشه خدایی نکرده

2 Likes

خانوم حکیمی زیر دلم گاهی تیر می‌کشه نظر شما چیه طبیعی می‌تونه باشه؟

2 Likes

عزیزم مگ ماهای اخرته ؟؟؟؟

1 Like

نه تازه رفتم دوماه

2 Likes

عزیزم تیر کشیدن میتونه دلیلش این باشه رحمت برای بچه داره جا باز میکنه ،البته اینو دکترم بمن گف چون منم اینجوری میشم

2 Likes

اصلا استرس نداشته باش،همینکه به فکرشی تا خودتو مداوا کنی خوبه،اگه عفونت درمان نشه ضرر داره،البته بگم منم تو بارداری اولم از اول تا آخر همش سوزش داشتم و عفونت،اکثر خانمها همین مشکلو دارن،خدارو شکر راه درمان زیاده،طبق دستور دکترت عمل کن،امیدوارم زوده زود خوب شی،یه تجربه ای که خودم دارم استفاده از ماست پروبیوتیکه،بینهایت موثره تو درمان عفونت،من بعد از هر وعده غذایی میخورم

1 Like

پس کیسه اب از الان مفهومی نداره،استرس نده بخودت الکی

1 Like

برای این که بفهمید از کیسه آبه یا نه باید برید دستشویی و مثانه رو خالی کنید بعد یه نوار بهداشتی بذارید و یک ساعت توی خونه راه برید و فعالیت داشته باشید. بعد چک کنید ببینید نوار خیس هست یا نه. اگر خیس بود مال کیسه آبه اما اگر ترشح باشه روی نوار می مونه

2 Likes

عزیز دلم مرسی از راهنماییت

1 Like

خدا کنه برا منم همینجور باشه

ینی اگ غلیظ بود ترشحه؟؟؟ک رو نوار میمونه ؟؟؟

1 Like

من فردا میرم تو۶هفته این دلدرد رو هنوز دارم و اینکه ترشح ام دارم گاهی ام علائم پری میاد و میبینم ترشح بی رنگ و بی بو هس

رقیق ام هست؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.