مادرشوهرم از وسایلم استفاده می کنه

من با خانواده شوهر تو یه ساختمون زندگی میکنیم ، خونم کوچیکه بعضی از وسایلمو گذاشتم انباری ، مادرشوهرم بدون اجازه همشونو استفاده می‌کنه چیکار کنم وقتی میبینم حرصم میگیره چن بار گفتم بهش میگه اگه نمردم میگیرم میدم بهت ، واسه جهازمه تو این هشت سال خودم یبارم استفاده نکردم ولی اون همه رو کهنه کرده موندم چیکار کنم دارم دق میکنم

2 Likes

بهتره انباری رو قفل کنید. اگر انباری تون مشترکه ببرید تو انباری خونه مامان تون بذارید

4 Likes

س خب درانباری روقفل کن :smiley:

خانم حکیمی جان خسته نباشید گپ جدید درست کردم میشه جواب بدین؟

مامانم یه شهر دیگس انباریمونم مشترکه

انباری با مادر شوهرم مشترکه ⁦☹️⁩

اووووو چ بد

امان ازدست این مادرشوهرا. انگار دشمنن

اگر خودتون استفاده نمی کنید بفروشین به مادر شوهرتون. بگید تا زنده ای بخر :triumph:

5 Likes

مثلا چه وسايلي؟
خودش بايد درك كنه حق الناس هست و نبايد استفاده كنه، اگه خودتم هيچ استفاده نميكني بفروش بره خب البته مهمه كه چي هستن

2 Likes

چن تا سینی بزرگ ، اجاق گاز ، چن تا سبد ، سبد مسافرتی ، قابلمه بزرگ تفلون و مسی ⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

4 Likes

خب وقتي جا نداشتي همون اول اجاق گازو ميدادي بره ديگه
قابلمه و سبد ارزشي نداره دختر ولش كن بذار استفاده كنه نميشه هم فروخت من بودم كلا قيدشونو ميزدم كه حرصم نخورم

6 Likes

خوش به حالت بازتو انباری داری خواهرمن همون پیش مادر شوهرشه میان کلید میندازن میرن تو خونش وسایلاشو برمیدارن میبرن دیگه بهش نمیدن میره اعتراضم میکنه میگن خونت جن داره ما نیامدیم خونه تو

5 Likes

واسه مام مشترکه وسیله های منو که تا حالا استفاده نکردم استفاده میکنن :cry:مثل همین چیزایی که شما گفتی ولی چاره چیه من روم نمیشه چیزی بگم اصلا

2 Likes

پرووووووها بر میدارن انکار هم میکننن

1 Like

خخخخخ اینا دیگه نوبرشن.
البته آبجی منم یه دوره ای تو ساختمون مادرشوهرش زندگی میکرد ، وقتی ابجیم خونه نبود کلید مینداختن میرفتن وسایلشو دس میزدن حتی خواهرشوهرش تشک تختشو شکوند انقد پرید روش در بوفشو شکوندن لاکاش همه وسایلشو استفاده میکردن، میرفتن دورهمی تلویزیون میدیدن خخ

2 Likes

واقعا نمیدونم بعضی مادرشوهرا چشونه
عقده های دوران جوونی خودشونو سر عروس خاای میکنن. بعضی مادرشوهرا و خواهرشوهرا به بچه هاشون میسپارن خونه عروس که رفتن با تمام توان گند بزنن به وسایلشون. دیدم که میگم

3 Likes

یا خدااااااا…
واقعا مادرشوهراتون اینجورین؟!!!

ول کنیدچندتاتیکه وسایل ارزش نداره بزاریداستفاده کنن بابادوروزدنیابخاطردوتاتیکه حرص میخوریدکه چی بشه

3 Likes

ایناهم همینطورین میان لوازم آرایشیشو استفاده میکنن میزارن سرجاش ومیرن
اه اه چقد عقده این اینجور آدما

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.