وام مسکن بگیرم یا نه؟

سلام دوستان
میشه هر کی از نظر اقتصادی یا تجربه شو داره کمکم کنه…میخوام وام مسکن بگیرم بنظرتون این ک 100میلیون ب دوتا واحد میدن و تقریبا یک نیم برابر پس میگیرن ولی اقساط ش کمه خوبه کسی تجربه داشته تا 12سال باید قسط بدی و اینک خونه 600700میلیون تو رهن بانک میره عاقلانه اس یا نه؟
100تومن برا خونه کم داریم نمیدونم بگیرم یا نه

1 Like

سلام . ما وام مسکن گرفتیم خیلییی به نفعمون شد…
قبل از گرونی خونه رو خریدیم چندماه بعدش گرون شد اندازه وام و سودی ک بانک میگرفت تازه بیشتر از اون اوند رو قیمت خونه…

همه مخالف بودن میگفتن پولتوتو سپرده کنید ی سال دیگه دو برابرشو وام میدن با سود کمتر اوراق نخرید ولی من ب همسرم گفتم سیب زمینی با پولمون بخریم بیشتر سود داره تا ریال نگهش داریم … خلاصه ک با پافشازی من وامو گرفتیم خونه خریدیم الان همونایی ک پولاشونو سپرده کرده بودن ب ماهم میگفتن شما این کارو بکنید پولشون و وامش میتونن ی خونه اجاره کنن ن این ک بخرن همشونم پشیمونن

1 Like

عزیزم چقدر گرفتید چند ساله و قسط ش ماهی چقدره؟
منم دلم میخواد بگیرم اطرافیان میگن نه

1 Like

ما هشتاد تومن گرفتیم فکر کنم… ۱۲ ساله ماهی یک و پونصد… ک بعد از پنج سال پونصد تومن کمتر میشه قسطش (چون بیست تومن جعاله میدن پنج ساله) یعنی بعد از پنج سال ماهی ی تومن میشه

1 Like

مرسی عزیزم ت.کل بخدا انشالله ما هم بگیرم خیر شو ببینم شما هم خونه تون مبارک باشه با دل خوش

2 Likes

قربونت ممنونم…
ان شا الله شما هم بخرید خونه براتون خیر و برکت بیاد :heart_eyes::heart_eyes:

انشالله عزیزم

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.