سردی کردم تکرر ادرار دارم

من دیشب واسه دیدن عزاداری رفتم چون کمرم درد میکرد روی یه سکو نشستم که کاشی بود وسرد از دیشب تکرر ادرار دارم مثانه ام کامل تخلیه نمیشه یه جوری اذیت میشم وقتی دستشویی میرم خودش هم زود زود میرم هی فک میکنم الانه بریزه اونم وقتی می ریم چن قطره چیکار کنم خوب شم کمکم کنین خیلی اذیت میشم:disappointed_relieved::disappointed_relieved::sob:

2 Likes

کمرو شکمتو ببند سرما خورده مثانت

بستم بابا چای زنجبیل و پونه دم کردم عسل وسیاه دانه خوردم یه دستمال هم گرم کردم گذاشتم روی شکمم ولی باز همون طوریم پدرم در اومده😭

1 Like

اوخی دیگه نیدونم بگم چی بکنی خواهر

ای بابا چه کاری بود آخه من کردم اگه خوب نشم باید برم دکتر حتی خوابم نمیبره هر۵ دقیقه یبار باید برم

1 Like

ای وای
خیلی بده اینجوری

از بد هم بدتره نمیدونم چرا ما خانوم اصلا مواظب خودمون نیستیم

1 Like

خرمام خیلی خوبه چایی دارچین اینا خودشونم ادرارو زیاد میکنه خرما بخور و باد سشوار گرمشو بگیر به شکمت و سمت مثانت

حتما فردا سشوار میگیرم الان همسرم خوابه نمیشه دیروز چایی دارچین و خرما هم خوردم الان هم یه آجر گرم کردم گذاشتم لای پاهام ببینم فرقی میکنه یا نه قرصی چیزی نیست یعنی بخورم

1 Like

اگر باردار نیستی یکم عسل بخور.

1 Like

اجر خیلی خوبه بشین روش

نه بابا بارداری کجا بود تو اقدام ولی دست خالی خودش هم عسل رو چن قاشقی خوردم و قاطی چایی زنجبیل هم کردم خوردم

1 Like

خوبه دیگه یکم شکمتم گرم کنی درست میشه :blush:

آره اگه اثر کنه خیلی عالی میشه فک میکنم مثانه ام پره داره میترکه ولی هیچی نیست

1 Like

سردیت کرده دیگه من خیارم بخورم اینطوری میشم واییییییی

فقط موقعه ادرار بخشش درد دارم نمیدونم چرا اذیت میشم

ای وای این که بد هستش اون وقت نباید اصلا بخوری که

1 Like

عسل خیلی خوبه.
معمولا واسه بچه هایی که شب ادراری دارن توصیه میشه قبل از خواب یک قاشق مرباخوری عسل بخورن.

ممنون عزیزم همین نیم ساعت پیش خوردم ولی خدایی همه چیز تو جاش نعمته ها آدم قدرش نمیدونه

فدات گلم.
انشاالله رفع میشه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.