پریودی بعدازسقط

توروخداجوابموبدید…من سقط داشتم بعد۴۰روزخونریزیم بنداومد الان یک هفته دوباره شروع شد…چیکارکنم

1 Like

شاید پریودت باشه

الان دیگه پریودته عزیزم
اینبار بیشتر از ۷ روز نباید باشه دیگه

نمیدونم☹

خداکنع…:frowning:

1 Like

وای خدا تا چهل روز واسه من فعلا چهار پنج روز گذشته :weary:

1 Like

من چون باقی مونده بقایاجنین انقدطول کشید

1 Like

واقعا؟ ولی میگن سقطم مثل زایمان تا چهل روز ادامه داره شمام کم میشد یهو دوباره شدید میشد خونریزیتون ؟

ارع حتی چندروز نداشتم بعدش دوبارع شروع میشد بازقطع میشد دوبارع شروع میشد

1 Like

اها پس احتمال زیاد طبیعیه

عزیزم پریودت احتمالا نگران نباش فقط بعد تموم شدنش برو ی سونو بده ک رحمتو چک کنی… من خونریزی بعد از سقطم 2هفته بود اماا خییلییی کم از جنین باقی مونده بود پریود شدم رفتم سونو دمتر گف کاملا پاک شده رحمت… شمام حتما بعدش ی سونو برو ک مطمعن شی

1 Like

عزیزم من جمعه سقط کردم حالا دوستام بعضیاشون میگن یه هفته بعد سقط برو سونو خواهرم میگفت بذار پاک شی بعد برو .این خانمی که گپ زده ایشون چهل روزشون تموم شده و پریود شدن ولی من اولاشه فعلا :persevere: خواهر منم سقط داشت گفت دو هفته خونریزی داشتم بعدش لکه تا چهل روز

عزیزم بدن فرق میکنه با بدن. من بچه ام بزرگ بود کامل دفع شد هم خودش هم جفتش خیلییی کم باقی مونده بود.

1 Like

بعددوهفته ک تموم شد زود رفتم دکتر سونو کرد گف ی خورده باقی مونده بهم دوفاستون داد… اونو ک خوردم ی هفته لکه داشتم و بعدش پریود شدم. بعد پریودم سونو دادم گف اوکی شدی. شمام بنظرم صبر کن تا دوهفته اگ قط شد برو دکتر سونو بده… حتتتتما ام قرص آهن بخور چیزای مقوی و کاچی بخور سردی و آب اصصصلا نخورید خودتونو ب آب نبندید اگ آب می‌خورید سرد نباشه ولرم باشه… چون رحمتون الان وصعیتش نرمال نشده… خودتونو گرم نگه دارید خیلی بهتره

1 Like

من بیست و پنج روز بعد زایمان زودرس پریود شدم

1 Like

مرسی عزیزم از راهنماییات خدا بهت سلامتی بده و ایشاالله به زودی باردار بشی و سالم و سلامت به پایان برسونی .راستش من کاچی خوردم بعد سقط ولی ترسیدم دیگه گرمی زیاد بخورم ولی سردیم نخوردم البته من هفت هفته بودم .قرص اهنم نیخورم روزی دو تا چون سر درد دارم گاهی اوقات خیلی خفیف و زودم خوب میشه. راستی شما احساس نمیکنی یه خورده شکمتون ورم داره من خودم حالت عادی شکم ندارم چاقم نشدم ولی انگار شکم اوردم فک میکنم خیلی سردم میشه

اخه ده روز قبلش پاک شدم یهو روز بیست و.پنجم بعد زایمانم دوباره خون سیاه اومد رفتم دکتر گفت پریودت هست واقعا هم پریود بود چون بعد هشت روز قطع شد دیگه لکه بینی هم نداشتم

منم برای دخترم زایمان زودرس داشتم بعد چهل روز دقیق فرداش پریود شدم

میگم ک بدنیا با هم فرق دارن. مادر من بعد سقطا و زایماناش 40 روز خونریزی داشته و بعدش پریود شده.من ک زایمان نداشتم اما سقط کردم مث مامانم 40 روز نبود خونریزیم 2هفته بود فقط

از ماه بعد هم قشنگ همون موقع شدم اما الان دو ماه یه دفعه سه روز ایندفعه پنج روز جلو انداختم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.